Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 72
    Junior Member

Hayal kırıklığı

Binlerce liralık masraf yap, milletin ilgisini çek, herkesi heyecanlandır, canlı yayının başında 20 bine yakın izleyici gör, sadece 2 server ve saçma sapan bir yüz tarama sistemi için miydi?

Oyunda halihazırda bulunan bugların haddi hesabı yok, classlar arası herhangi bir denge yok, bu oyunun en çok ihtiyacı olan şey yüzünü tarayıp karakterine aktarmak mı? Bu oyunun pazarlamasından, reklamından, yönetiminden kim sorumlu allah aşkına? Son 2 haftada yarattığınız heyecanı bir daha yakalayamazsınız haberiniz olsun.

Herkese geçmiş olsun.

Senior Member
    Tekkelime ile rezalet. Kendileri bilirker bu kadar hayp yakaladıktan sonra cz güncellemesi bile gelmiyorsa akıllara sözleşme sorusu geliyor

+++ yeni serverla alakam ve işim yok. Diğer getirilen özellikler ve yeni server açıklaması tatmin edici değil daha fazlasını beklerdim.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    En kötü bir PUS indirimi olmalıydı. Yeni sunucu bekleyen kitle haricinde kimsenin ilgisini çekecek bir şey göremedim ben.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    %90 Pazar Farmcılar Başlayacaktı Hayal Kırıklığına Uğradılar, Biz Ne Dedik Konu Açacaksınız Açmaya Başladılar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ya dostum ne bekliyordun o kadar reklamı 10 küsür yıllık sunuculara gelecek 3-5 güncelleme ve oyuna aktif olarak devam edenlere mi yapacaklardı? 2 haftadır söylüyoruz böyle bir reklam oyuna hiç başlamayan veya uzun süredir ara verenlere hitap eder bu kitlede ancak yeni taze bir sunucu ile oyuna döner diye. Şimdi baktın yeni sunucu geldi sana verilecek güncelleme henüz aktif olmadı başladın ağlamaya ama ağlama duvarı burada değil başka yere gitmeni öneririm.
    Not: kendi sunucumda kalmaya devam edecem ama bu reklamın yeni sunucu olmadığını anlayamayacak kadar da at gözlüklü değildik.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bari bynogame gibi sitelerde bize satış fiyatlarıda düşeydi abi ? bu nedir (epeydir bu anı bekliyordum.)

Senior Member
    Beklentiyi çok arttırdılar. Hiçbir sunucu açılışında, sunucu birleşmesinde, oyun içi etkinliklerde bu denli reklam yapılmadı. Bende yeni sunucuda başlayacağım ancak gerçekten hayal kırıklığına uğradım bende.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    Ya dostum ne bekliyordun o kadar reklamı 10 küsür yıllık sunuculara gelecek 3-5 güncelleme ve oyuna aktif olarak devam edenlere mi yapacaklardı? 2 haftadır söylüyoruz böyle bir reklam oyuna hiç başlamayan veya uzun süredir ara verenlere hitap eder bu kitlede ancak yeni taze bir sunucu ile oyuna döner diye. Şimdi baktın yeni sunucu geldi sana verilecek güncelleme henüz aktif olmadı başladın ağlamaya ama ağlama duvarı burada değil başka yere gitmeni öneririm.
    Not: kendi sunucumda kalmaya devam edecem ama bu reklamın yeni sunucu olmadığını anlayamayacak kadar da at gözlüklü değildik.
    Olay yeni sunucu gelip gelmemesi değil, çoğu yerde büyük bir güncelleme + yeni server geleceğini tahmin ettiğimi yazdım.
    Ayrıca bir oyunun forumu o oyunun eleştirildiği, tartışıldığı, konuşulduğu yerdir. Bunları yapmak ağlamak değildir. Bunun dışında ortada bahsettiğin gibi "aktif" olacak bir güncelleme yok.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Pus %60 70 arası düşmezse hayatta oynamam deli olmak lazım o paralı vermek için.