Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 73 of 73
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Sayaç görmeye tahammül edemiyorum artık su,elektrik,doğalgaz söküp atasım geliyor.
    Hayal kırıklığı değil hüsran.

Yapılan şey çözüm değil oyun içi değişikler ile TL online bitirebilirler maksat geçmişte yaptıkları aynı şey yama yaparak olmuyor bu işler patlıyor sonra geçmişte aynıydı şimdide aynı hiç ders almıyorlar ama ben dersimi aldım artık umarın şirketlerde alır.
    site gb satışı engellenmedigi sürece bu oyun böle devam eder tabi oynarmıyız yıllarımızı yiyen oyunu oynamaya devam edecez ancak oyuncu kitlesi hep sabit kalacak gelişemeyecek

Banned
    Quote Originally Posted by LAS_96zMF4ly View Post
    site gb satışı engellenmedigi sürece bu oyun böle devam eder tabi oynarmıyız yıllarımızı yiyen oyunu oynamaya devam edecez ancak oyuncu kitlesi hep sabit kalacak gelişemeyecek
    Bunu yapacak yayımcı hepsini tespit edip banlayacak adamlar 100 bin TL karakter diziyor ama hiç sıkıntı değil banlansa 1 gb bile almaz. Adamlar serverdaki yerlern tapusunu almış sanki farklı hepsi farklı yerlerde çatır çatır sıkıntısız satıyorlar.

Junior Member
    kaldırılan özelliklerin hepsi zamanla oyuna eklenicek yazısını gördükten sonra başlanmaz dedim zaten güle güle

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678