Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 87
    Merhaba;
    Başvuru formunuzu okudum, inceledim ve başvurumu yaptım. Başvuru formunda ki maddeler düşünce olarak çok güzel, uygulama kısımında da başarılı olursunuz umarım. Job: Warrior düşünüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jnxe View Post
    Şuanda Warrior yoğunlumuz mevcut. 2 Partimizde priestimiz eksik. sizi duruma göre uygun görürseniz priest olarak partiye ekleyebiliriz. Zaten whatsapp grubumuza geldiğinizde istediğiniz classa göre gruba alınıyorsunuz.
    Çok memnun olurum. Telefon numaramı profilinizdeki visitor messages bolumune yazdım. Haberlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    P150rt mantikli

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jnxe View Post
    Uyarınız için teşekkür ederiz. Güzel bir rekabet ortamı olması dileğiyle..
    Takdire şayan bir cevap. Takıldığım nokta şu; güzel, hoş duyulmuş bir clan. Fakat mele oynayan bir teamsınız. Magelerinizi kim yönetiyor? Magelerle ilgili videonuzu bulamadım. Aldığınız takdirde nasıl güvenip de mage teamınıza gireceğim?

Aga sizi bu karma adamlarla yerler diyim 1 aya çogu kisi atilir yada clanda tartisma olur sonucta karsindaki insanin nasil oynadigini bilmiyorsun genede iyi bir fikir ama

Junior Member
    Hocam Bana Ulaşın Mage Ekibimiz var 1 party . Sizin Mage Ekip Olabiliriz.

Junior Member
    Merhaba basvuru yaptim bende hayirlisi

Gemler. Ve itemler klan kasasında durmasını mantıklı bulmuyorum. Bence parti içinde kalması gerekir. Yoksa aranızda yer almak isterdim.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    150rt de ne var herkes burada :

Junior Member
    Quote Originally Posted by RebornOfLegacy03 View Post
    Merhaba;
    Başvuru formunuzu okudum, inceledim ve başvurumu yaptım. Başvuru formunda ki maddeler düşünce olarak çok güzel, uygulama kısımında da başarılı olursunuz umarım. Job: Warrior düşünüyorum.
    Oyuncu sayımıza göre yönetime alım yapıyoruz. Şuanda 20 kişilik bir yönetim ekibimiz mevcut. Her kişinin bir görevi var. Hiyerarşi içerisinde ve sistematik bir biçimde ilerliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmayı dava bildik. Adalet ve liyakat içerisinde olmak birincil görevimizdir.

Quote Originally Posted by CRAANK View Post
    P150rt mantikli
    Yorumunuz için Teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Takdire şayan bir cevap. Takıldığım nokta şu; güzel, hoş duyulmuş bir clan. Fakat mele oynayan bir teamsınız. Magelerinizi kim yönetiyor? Magelerle ilgili videonuzu bulamadım. Aldığınız takdirde nasıl güvenip de mage teamınıza gireceğim?
    Male, Mage ve Okçu Klanımız mevcut. Şuanda halihazırda oynayan komutçu arkadaşlarımız mevcut. Biribirinden yetenekli belki keşfedilmemiş insanlar mevcut klanımızda.

Quote Originally Posted by resulabiniz18 View Post
    Aga sizi bu karma adamlarla yerler diyim 1 aya çogu kisi atilir yada clanda tartisma olur sonucta karsindaki insanin nasil oynadigini bilmiyorsun genede iyi bir fikir ama
    Polemik çıkarma derdinde değiliz. Bizim için önemli olan saygılı, küfürsüz bir aile ortamı oluşturmak. Klanımızın yaş ortalaması 25.56'dır.

Quote Originally Posted by LaLoHa2 View Post
    Hocam Bana Ulaşın Mage Ekibimiz var 1 party . Sizin Mage Ekip Olabiliriz.
    Hocam Yoğunluk olduğu için kişisel olarak ulaşamıyorum. Başvuru formunu doldurduğunuzda gruba ekleyecek yönetici arkadaşımıza durumu iletebilirsiniz.

Quote Originally Posted by baha68 View Post
    Merhaba basvuru yaptim bende hayirlisi
    Başvurunuz için teşekkür ederiz. İlgileniyoruz.

Quote Originally Posted by fwe_Wjb9zgfr View Post
    Gemler. Ve itemler klan kasasında durmasını mantıklı bulmuyorum. Bence parti içinde kalması gerekir. Yoksa aranızda yer almak isterdim.
    Önerilere, eleştirilere her zaman açığız. Padişahlıkla yönetilmiyoruz. Discord sunucumuz üzerinden yaptığımız Genel toplantılarımızda konuyu dile getirebilir, tartışabiliriz.