Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 87
    Junior Member

Yeni Serverda Yalnız Kalmayın! Bize Katılın

P150RT

Merhaba,
    Clan Violence olarak yeni server'ı 2 yıldır bekliyoruz. Bu süre içerisinde bir çok şeyi planladık ve yeni serverı domine etmeye hazırız. Çoğu oyuncu gibi bizde uzun süredir Knight'a gönül vermiş, hayatlarımızı bu oyuna adamış insanlarız. En son Olympia da oynadık. Sende yeni serverda sağlam bir başlangıç yapmak istiyorsan aramıza katılabilirsin. Tek yapman gereken başvuru formunu doldurmak.

Başvuru Formu (ŞİMDİLİK SADECE PRIEST)

Web Sayfamız

Violence Medya

Olmpia dan görüntüler
    https://www.youtube.com/watch?v=Qu3veFJvY9c
    https://www.youtube.com/watch?v=9XXjoDck12Y
    https://cdn.discordapp.com/attachmen...09556266_n.jpg
    Last edited by Jnxe; 01-17-2019 at 10:58 PM.

Senior Member
    başvuru formu derken adli sicil kaydımı çıkartıp gönderiyorum hemen şaka bi yana baya organize görünüyorsunuz. İyi oyunlar

Öncelikle bu kadar sistemli olması çok önemli. 15 yıldır bu oyunu oynuyorum ve yaşanılan sorunlar genel itibari ile aynıdır. Ne yalan söyliyim bana inandırıcı gelmiyor.

9-CZDE FRAGMENT KASANLARIN ÖDEMELERİ AYNI GÜN İÇİNDE SATILIP YAPILACAKTIR CZDE PARTYLERİN DENGELİ OLMASINA VE AFK OLUNMAMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR.

10- CLAN PARTYLERE KS OLMASI DURUMUNDA HER KEZİN KS OLAYI SONUÇLANANA KADAR O SLOTTA KALMASI PAZAR VEYA BAŞKA PARTYDE OLMASINI DİLE GETİRMEDEN KS YİYEN PARTİYE DESTEK OLMASI ŞARTTIR.

9. ve 10. maddeler ile ilgili merak ettiğim cz de partilerin dengeli olması diye güzel bir madde koyulmuş. Ben bu zamana kadar bu maddeye uyan bir clan görmedim. Clanın önde gelenleri hep aynı partide olur. O kişiler partide yoksa gelmesi beklenir ya da dolu denir. Sıra da o kişilerden önce bekleyen varsa yine de o kişiler ilk alınır Siz bu kurala uyacak mısınız ?

10. madde de ise aynı şekilde clan parti var ve aynı konuyu dile getireceğim. Clanın önde gelenleri başka yerde exp kasarken başka yerde kasan clan partisi ks yiyor diye partisini bırakıp ks yiyen partiye gerçekten yardım edecek mi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by LimonLeblebi View Post
    Öncelikle bu kadar sistemli olması çok önemli. 15 yıldır bu oyunu oynuyorum ve yaşanılan sorunlar genel itibari ile aynıdır. Ne yalan söyliyim bana inandırıcı gelmiyor.

9-CZDE FRAGMENT KASANLARIN ÖDEMELERİ AYNI GÜN İÇİNDE SATILIP YAPILACAKTIR CZDE PARTYLERİN DENGELİ OLMASINA VE AFK OLUNMAMASINA DİKKAT EDİLMELİDİR.

10- CLAN PARTYLERE KS OLMASI DURUMUNDA HER KEZİN KS OLAYI SONUÇLANANA KADAR O SLOTTA KALMASI PAZAR VEYA BAŞKA PARTYDE OLMASINI DİLE GETİRMEDEN KS YİYEN PARTİYE DESTEK OLMASI ŞARTTIR.

9. ve 10. maddeler ile ilgili merak ettiğim cz de partilerin dengeli olması diye güzel bir madde koyulmuş. Ben bu zamana kadar bu maddeye uyan bir clan görmedim. Clanın önde gelenleri hep aynı partide olur. O kişiler partide yoksa gelmesi beklenir ya da dolu denir. Sıra da o kişilerden önce bekleyen varsa yine de o kişiler ilk alınır Siz bu kurala uyacak mısınız ?

10. madde de ise aynı şekilde clan parti var ve aynı konuyu dile getireceğim. Clanın önde gelenleri başka yerde exp kasarken başka yerde kasan clan partisi ks yiyor diye partisini bırakıp ks yiyen partiye gerçekten yardım edecek mi ?
    Şuanda Partilerimizi hazırlıyoruz. Her partimizde Team Master olarak adlandırdığımız yetkililerimiz mevcut. Partiyi yöneten, sıkıntıları üst yönetime bildiren görevli olarak adlandırabiliriz. Ks vb durum olması durumunda hemen bildirecek ve gerekli müdahele yapılacak gerekirse o slota 150 kişi çökeceğiz. Muhteşem planlamalar yaptık.

Junior Member
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    başvuru formu derken adli sicil kaydımı çıkartıp gönderiyorum hemen şaka bi yana baya organize görünüyorsunuz. İyi oyunlar
    Teşekkür ederiz. Bu bilgiler üyelerin ve klanın güvenliği için önemli. Malesef almak zorundayız

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    farmı farm yapan partyde kalır saçma gg.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    farmı farm yapan partyde kalır saçma gg.
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz

Junior Member
    Peki hangi sunucuya kayıt olacağız?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jnxe View Post
    Şuanda Partilerimizi hazırlıyoruz. Her partimizde Team Master olarak adlandırdığımız yetkililerimiz mevcut. Partiyi yöneten, sıkıntıları üst yönetime bildiren görevli olarak adlandırabiliriz. Ks vb durum olması durumunda hemen bildirecek ve gerekli müdahele yapılacak gerekirse o slota 150 kişi çökeceğiz. Muhteşem planlamalar yaptık.
    Başvuruda bulundum cevabı veya bu konudaki bilgilendirme ne zaman gelir e-posta adresime. Ve ayrıca hangi server a kayıt olmamız gerekiyor bu konuda detaylı bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Warriorlar da exp partisine katılacak mı yoksa exp partisi 1 pri ve rogue lardan mı ibaret olacak. Bu konudaki planlarınızı e-mailime atarsanız veya burada paylaşırsanız sevinirim. İyi günler.

Junior Member
    Yeni Serverda Herkese Başarılar P1 de Çekişmeli bir müdacele görücez eski knight online geri dönüyor.