Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 67
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    NTTNow' a çok sevindim. Eskiler için pek işe yaramasa da bundan sonraki sunucularda multi pazarcıları baya bozguna uğratacaktır.
    sen ne konuşuyorsun hepsine alındı bile

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Tamam gelecekmiş anladıkta bu kadar heyecan yaratmaya gerek var mıydı sence iki yeni sunucu açıklamak için. Herkes büyük güncelleme paketi bekliyordu, çıka çıka iki sunucu çıktı. Bence sen çıkar at gözlüklerini.
    yanlış anlamada büyük güncelleme deyil dew güncelemede olsaydı yaptıkları reklam parasını yeni sunucu acmadıkları sürece nalları dikerdi tek care yeni sunucu acmaktı yeni ve büyük guncelleme nttgame e hiç birşey katmaz o yüzden yeni sunucu gerekiyordu bu yeni sunucularda gelen paraları sayma işleri bitince büyük güncellemelerede sıra gelecektir. ilk önce canlıyı görelim

Senior Member
    Ya sonucta bu oyunu hepimiz oynuyoruz, geri sayım konusu 280 sayfalara cikti, herkes beklentilerini yazdi, reklam afisleri asildi, yonetim ekibinin agzini bicak acmadi, oyuncular da beklentiye girdi. Gecmise donunce ben hic yeni sunucu acilcagi zaman bu denli beklenti yararildigini gormedim. Gerci moderator beye gore abartmisim ben de neyse

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    1tel 1sim 1cihaz 1account
    ilerde ne kadar sıkıntı die konular gelcek şimdiden hayal ediyorum
    chari bozanlardan tutki satanlara kadar
    yada legal bişekilde 2.charini kendi kurmak isteyenlere kadar
    hep sıkıntı yaşıcaklar
    geçmiş olsun
    yeni 2 sw
    önceki swler gibi olcak
    2-3 aya yeni sw die ağlayanlarıda görmek dileğiyle
    esen kalın

eski swler candir gerisi heyecandir
    bir kaç yıl sonra birleşiriz olur biter

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    böyle bi tarihin sayaçın harbiden anlamı yokmuş direk yeni server sayaçı koysaymışınız öyle reklam yapsaymışınız daha mantıklıymış büyük beklentiye girdik sayaçı bekledik hepsi bi uygulama içinmiş

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    şahsen bende koklü bir degişiklik bekliyordum NTTGAME yine şaşirtmadi yeni sw lere bu uygulama yapiyorsan eski sw leri goz ardi etmesinlerki coklu girişlere onlem olssun ticarethane olmasin knight online sadece oyun olsun

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Siz tam olarak ne bekliyordunuz?
    Bundan oncede 2 sunucu acildi ama bu sekilde geri sayim falan olmamisti, bu sunucularin ozelligni pek anlayamadim. Yne ayni maradon luferson ve emc olacak.
    Az cok yeni serverleri kimlerin bekledigini biliyoruz, insallah olmazda ayni sekilde daha sonra birlestirilecek manes ve akara icin yogunluk olur sebebiyle 2 server actik demistiniz. Ozet olarak demek istedigim yeni servere gececeklerden ve yeni serverlereden ziyade, yalan yok ben koreko’dan saglam paketler sc’ler eklenir diye dusunuyordum.

Junior Member
    Bu ne alaycı tavır? Yapabildiğiniz en üst sınır bu yanı daha ne yapmamızı bekliyordunuz dermiş gibi adama sormazlar mı ya yazıklar olsun hiç bişey demiyorum

Doğru diyorsun sizden adam akıllı bişey beklemek bizim suçumuz.

Senior Member
    scorplion , ''Siz tam olarak ne bekliyordunuz?'' gibi kibirli ve üstten bakarcasına kurduğu bu cümleden sonra
    gelen yorumları okuduktan sonra ortalıkdan kayboldu.
    ortalığı bu kadar velveleye verdikden sonra, 2 uygulama 2 server açıklanması beklentileri karşılamadığını kendiside çok iyi biliyor aslında . sadece kendi tarafını savunuyor piskolojik olarak , her insanda bu reflex vardır .