Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

Question Uygulama için sayaç koymak ? Reklam vermek ?

Gerçekten hayretler içinde twitch yayınını izledim ve yaklaşık 1.30 saate yakın sadece ve sadece uygulamadan ön kayıttan bahsedildi.
    Bi uygulama için geri sayım yapmanıza yada okadar reklam vermenize gerek varmıydı? Sayaçı direk yeni server olarak başlatsaydınız zaten ekstra bişey göremedim. Herkesi böyle bi sayaçla gereksiz beklentiye sokulduğunu düşünüyorum.

Daha önce Manes ve Kronos örneği olan geçmişimizde neden 2 server açılır onuda anlayamadım herkes manese girip kronusun boş kaldığını gördük geçirdik. Neden yine aynı hata user bölünmesi?

P150RT - MANES Userler burada toplanıyor .
    4GD8W - AKARA
    Last edited by Precise1HP; 01-16-2019 at 09:40 PM.

Junior Member
    Nickname
    New Server Loading...
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Precise1HP View Post
    Gerçekten hayretler içinde twitch yayınını izledim ve yaklaşık 1.30 saate yakın sadece ve sadece uygulamadan ön kayıttan bahsedildi.
    Bi uygulama için geri sayım yapmanıza yada okadar reklam vermenize gerek varmıydı? Sayaçı direk yeni server olarak başlatsaydınız zaten ekstra bişey göremedim. Herkesi böyle bi sayaçla gereksiz beklentiye sokulduğunu düşünüyorum.

Haftaya bir güncelleme gelicekmiş kardeş o bölümü kaçırdın sanıyorum onun içerigini söylemediler . Yeni cz yeni map tarzı birşey sanırım cz'nın ateşlenecegi bir güncelleme .

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DolceGABBANA View Post
    Haftaya bir güncelleme gelicekmiş kardeş o bölümü kaçırdın sanıyorum onun içerigini söylemediler . Yeni cz yeni map tarzı birşey sanırım cz'nın ateşlenecegi bir güncelleme .
    Sayaç koyuldu bugüne ve reklamlar verildi bugünün tarihine doğrumu ? bugün uygulama dışında yeni server dışında farklı bişey göremedik.. Direk yeni server sayaçı koyulsaydı madem ekstra bi bilgi verilmedi bugün yani bugünü gereksiz beklentiye sokmanın amacı ?

Senior Member
    kesinlikle katılıyorum 2 tane yeni sunucu için ortalığı bu kadar velveleye vermek hiç doğru olmadı
    oyunda köklü değişiklikler olacakmış havası yaratıldı.
    buda haliyle bizim beklentilerimizi çok yükseltti .
    hayal kırıklığına uğradım.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Yeni sunucu ticaret yapan adamı heyecanlandırır, eski serverlara balyoz darbesi indirir, oyuncuyu heyecanlandıran genel olarak yeni sunucu değil , efekt , yeni skiller , bulunduğu serverda oyalanacak yeni heyecanlardır .bu benim fikrim ama ne yüz tanıma sistemi , nede yeni server bukadar sayaç beklemeye vs değmedi . unutmayın oyunu ayakta tutan eski sizden vazgeçmeyip tercihini her olumsuzluğa rağmen burdan kullanandır .
    [PHP][/PHP]

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    Yeni sunucu ticaret yapan adamı heyecanlandırır, eski serverlara balyoz darbesi indirir, oyuncuyu heyecanlandıran genel olarak yeni sunucu değil , efekt , yeni skiller , bulunduğu serverda oyalanacak yeni heyecanlardır .bu benim fikrim ama ne yüz tanıma sistemi , nede yeni server bukadar sayaç beklemeye vs değmedi . unutmayın oyunu ayakta tutan eski sizden vazgeçmeyip tercihini her olumsuzluğa rağmen burdan kullanandır .
    kesinlikle...

Oyuncular kendi kendini beklentiye soktu. Sahsen ben hic oyle bir beklentiye girmezken, sen giriyorsan sorunu kendinde aramalisin. NTTGame sayac koydu ve reklam verdi de arkasindan cok buyuk seyler gelecek bekleyin demedi kimseye. Oyuncular sadece gonullerinden geceni, olmasini diledikleri seyleri hypelayip durdular ve sonuc bu. Buyuk beklentinin sonucu buyuk husran ama bu senin gibi kendi kendini buyuk beklentiye sokanlar icin boyle. Benim gibi 12 yil sonra oyuna tekrar baslamis ve 20 gundur eski bir sunucuda oynayan biri icin degil. Yeni sunucu acildi oraya gececegim, gelmese oldugum sunucuda devam ederdim. Hic buyuk bir beklentim yoktu. Bu oyun 15 yillik bir oyun ve bu oyunu birazcik taniyorsaniz zaten yapimci ve dagitici firmanin sizi her zaman husrana ugratacagini bilmeniz gerekir. O yuzdendir ki buyuk beklentiler bu oyun icin hic bir zaman gecerli degil. Fazlasiyla amator bir ekiple piyasada barinmaya calisan bir oyun sadece.