Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 67 of 67
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    THERAPY
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Doktor bu ne? başlığında da yazdım. Burda da yazayım.

Euko açılacağında "her şey değişiyor güzel bişeyler olacak" yaygarı sonuç fos.
    Aynı oyunu farklı isimle oyunculara sun, parayı topla.

Steam açılacağında aynı yaygara yenilikler. Sonuç fos.
    Aynı oyunu farklı isimle sun, parayı kaldır.

Siteye sayaç koydular hiç bi beklentim yoktu. Maksimum yeni server açacaklar yanına da 2 tane eciş bücüş güncelleme ekleyecekler dedim ve oldu.

Metroya, adsense'e neden reklam verdiler?

Amaç buydu zaten. Yeni bir şeyler algısı oluşturup insanları tekrar çekiyorlar oyuna.

Bu oyundan bir şey beklemeyin arkadaşlar. Keyif alıyorsanız var olduğunuz serverde oynayın eğlenin.

Beklentiye girmeyin.

Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Yaw arkadaslar, tabiki de yeni server için geri saydı eskiden oldugu gibi, ilanlar verildi, geri dönmek isteyenlere haber edildi.
    CZ deki güncellemeden, PUS indiriminden metrodaki adama ne yani, analitik düşünmek lazım, hayal kırıklıgı olmazsınız ))

Tek telefondan tek ID girişi, büyük karlar hesaplayan farmcıları ve satıcıları hayal kırıklıgına uğratmış olabilir,
    o normal tabii,
    böylece onlar da belki oyunu oyun için oynamayı öğrenir, işte fırsat
    Bu arkadaşa dikkat edin yeni server açıldıktan 1 hafta sonra şikayet edeceği konular şunlar;

1- Pazar mafyaları
    2- Farmcılar
    3- Ve daha fazlası

bunları foruma yazarsa burdan alıntı yapın utansın.

Not:Farmcı ve pazarcı dediğin adamlar bugün itibariyle 10-20 arası ön kayıt yaptırdı bile üzülen sen olacaksın ve forumda gelip ağlayacaksın.

Senior Member
    hehe 10pcli arkadas sana g.o
    Ben serverimi ilk günden beri değiştirmedim, topladılar çıkardılar bişiler yaptılar, şimdi diez oldu, sizin gibi 10pc lilerden çok var.
    10tane kurian satıcı ayni şeyleri satar ve fiyatları da tıpkı aynıdır, sanırsın zam gelmiş, yoo adam algı yönetimiyle fiyat arttırıyor maliyet aynı olsa da, yemiyoz normal oyuncu satanlardan alıyoz ))

Quote Originally Posted by Vrij View Post
    hehe 10pcli arkadas sana g.o
    Ben serverimi ilk günden beri değiştirmedim, topladılar çıkardılar bişiler yaptılar, şimdi diez oldu, sizin gibi 10pc lilerden çok var.
    10tane kurian satıcı ayni şeyleri satar ve fiyatları da tıpkı aynıdır, sanırsın zam gelmiş, yoo adam algı yönetimiyle fiyat arttırıyor maliyet aynı olsa da, yemiyoz normal oyuncu satanlardan alıyoz ))
    Tamam 10 tane pc birden hertrlü oyuna sokulur onda problem yok. telfon bulunur sagdan soldan.
    bizim bu konunun amacı bu deil ama lütfen sen 22 ocak konusuna gidermsn.!
    biz başlamıyoruz tatmin olmadık, şikayetimizi dile getiriyoruz

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Siz tam olarak ne bekliyordunuz?
    Sayın ScORp_LiON,
    Size birkaç sorum olucak.

Oyun ile ilgili bir çok bug varken bunların düzeltilmesini istedik ve ardından açılacak ise yeni serverin açılmasını istedik.
    Ancak daha mevcut serverlerde oynarken JR'de olsun bazı görevlerde olsun yani kısacası oyunda bir dünya bug varken yeni serverdede bu bugların devam etmesi muhtemel değilmidir ?

Ayrıca bir çok kullanıcı PUS indirimi istiyor neden bu konu hakkında hiç yorum yapılmıyor.

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bu kadar çöp bir yayın beklemiyorlardır bence dikkat ettiyseniz yeni server haberinden sonra 20k lardan yayın 10k lara geldi, neden çünkü insanların yeni servere değil oyunun gelişmesine ihtiyacı var. İnsanlar yeni server dendiği andan itibaren ntt bildiğimiz ntt diyip izlemeyi bıraktılar. Kesinlikle düzeltilmesi gereken bir çok şey varken yeni server gelmesi garip ve tatmin edici olmadı. Açıkcası oyuna her ay belirli bir bütçe ayıran biri olarak benim içinde yeterli değil en azından koreko dan 5-6 patch daha alınsaydı da bu kadar sayaç vs muhabbetine değen bir yayın olsaydı iyi olurdu.
    yayından gidenler. foruma girip bizim gibi şikayete gelmediler bile . adamlar pff dedi çıktı gitiler. benm cafem'de 20 ye yakın eski oyuncu. evlerine dagaldı gitiler.
    yok böyle birşey belkide eskiyemi dönüyoruz derken. bir anda. 2 sene önce açılan server gibi bir açılış yapıalcak.. malesef üzgünüm..

Banned
    ScORp_LiON bize ipucu vermişti sayaç konusunda aslında, "şimdiye kadar gelmeyen bişey bundan sonrada gelmez" gibi bi cümle kurmuştu yanlış hatırlamıyorsam. (konuda gidip bulmaya üşendim şimdi)

adamı dinlemedik gaza geldik. ama nttnow çok iyi oldu o ayrı mesele

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567