Page 1 of 32 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 313
    Game Master CluTaah's Avatar

NTTNow Uygulaması Yayında!

Merhaba Şövalyeler!

Knight Online'ın yeni sunucularının ön kayıt sürecinde kullanabileceğiniz yeni bir mobil doğrulama uygulaması yayınladık. Ayrıca bu uygulama üzerinden etkinliklerimiz hakkında tüm bilgiye ulaşabileceksiniz. NTTNow ile hiç bir yeniliği kaçırmayacaksınız!

NTTNow'a hoş geldiniz!

Uygulama İOS ve Android telefonlarda kullanılabilir!
    [IOS İÇİN İNDİRİN]
    [Android İÇİN İNDİRİN]

EN

TR

TELEFON NUMARANIZI DOĞRULAYIN
    Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.
    Lütfen bu ekranda telefon numaranızla doğrulama işlemini gerçekleştirin.

DİKKAT: IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kendinize ait olmayan bir numara ile kayıt yaptığınız takdirde, doğrulama koduna sahip olmadığınız için doğrulama işlemi tamamlanmayacak ve cihazınızda NTTNow uygulaması kilitlenecektir. (Android telefonlarda NTTNow uygulaması doğrulama kodunu otomatik olarak SMS'ten aldığı için böyle bir durum yaşanmamaktadır.)

1. UYGULAMADA ÜLKENİZİ SEÇİN
    2. TELEFON NUMARANIZI DİKKATLİCE GİRİN VE NEXT BUTONUNA BASIN
    3. GİRDİĞİNİZ TELEFON NUMARASINA SMS İLE 6 HANELİ DOĞRULAMA KODU GELECEKTİR
    4. TELEFONUNUZA GELEN DOĞRULAMA KODUNU NTTNOW UYGULAMASINA GİRİN
    İŞLEMİNİZ TAMAMLANDI!

Ve hazırsınız!
    NTTGame Ön Kayıt adımlarını takip ederek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz!

ÖN KAYIT Rehberi için BURAYA göz atabilirsiniz.

NTTNow Hakkında Dikkat Etmeniz Gerekenler

1- Uygulamayı cep telefonunuza kurduğunuz an itibariyle, cihazının sim kartınızla eşleştirilecek ve aynı telefondan başka bir sim kart kullanarak ikinci bir kayıt yapılamayacaktır.

2- IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kendinize ait olmayan bir numara ile kayıt yaptığınız takdirde, doğrulama koduna sahip olmadığınız için doğrulama işlemi tamamlanmayacak ve cihazınızda NTTNow uygulaması kilitlenecektir. (Android telefonlarda NTTNow uygulaması doğrulama kodunu otomatik olarak SMS'ten aldığı için böyle bir durum yaşanmamaktadır.)

3- Sim kartın olmadığı cihaz ve uygulamalar ile (Örnek: Tablet ve Emülatörler) kayıt yapılamayacaktır.

4- Ön kayıtlar 6 gün sürecek (16 Ocak – 21 Ocak) ve bu süre zarfında sadece NTTNow uygulaması ile hesabını doğrulayan oyuncular, yeni sunucular açıldığında, sunuculara girme şansı yakalayacak.

5- Uygulamayı kullanarak sadece bir hesap oluşturabileceksiniz. İlerleyen tarihlerde ek olarak iki hesap daha eklenmesine izin verilebilir.

6- 3 Sunucuda da karakter oluşturabileceksiniz ancak sunucular açıldıktan sonra (22 Ocak) sadece en son seçtiğiniz sunucuya girebileceksiniz.

7- Ön kayıt süreci bittikten sonra yeni sunucular açılacak ve bir gün boyunca sunucu değiştirme şansınız olmayacak. Bir gün sonra diğer sunucularda da oynayabileceksiniz.

8- Teknik bir sorun yaşanmadığı taktirde hesap paylaşımları ya da hesap satımları durumunda, telefon numarası ile ilgili sorun yaşayan oyuncularımız, müşteri hizmetlerinden destek alamayacaklardır.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by Perastis; 01-18-2019 at 08:35 PM.

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    Merhaba,

Keşke Tüm sunuculara böyle bir şart koşulsa da hileciler giremese
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Hayırlı olsun.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    uygulamayı indirdim sms olarak kod geldi ama doğrulama ekranı gelmedi.

Senior Member
    kurian çeteleri için aldığınız önlem bu galiba? yanlışmıyım?

Senior Member ZhuGeLiang's Avatar
    Nickname
    SELLZEHİR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    SoLo
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hayirli olsun
    NE MUTLUM TÜRKÜM DİYENE

Junior Member
    Senelerdir aynı numarayı kullandığım için numaraya 3 adet hesap açmıştım şimdi yeni hesap açamıyorum kullandığım telefondan nttnow u kullanamayacak mıyım nasıl olucak

Junior Member
    Benim tek telefonum var fakat çift hat sistemi mevcut telefonumda.Asıl oynadığım karakterim ile pazara bıraktığım karakterimin otp numaraları farklı ama ben bu uygulamayı nasıl yapacağım şimdi ?

ya bi de telefon ve hat masrafı çıkarttınız multicilere iyi oldu multici sayısı azalır artık

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Pazarıların Gözü Yaşlı.

Page 1 of 32 12311 ... LastLast