Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

[NTTNow] Hesap Bağlantı Sıfırlaması

Herkese Selamlar,

Oyuncularımızın Altar, Vega ve Sirius sunucularımıza giriş yapabilmeleri adına zorunlu tuttuğumuz NTTNow programında güvenlik sebebi ile bazı hesapların NTTNow ile bağlantısı kesilmiştir. Bağlantısı kesilen bu hesapların sahipleri tekrardan NTTNow aktivasyonu yaparak yeni sunucularımıza giriş yapabilirler.

NTTNow kurulum rehberine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Android cihazlara NTTNow kurulumu yapacak kullanıcılarımız NTTNow Android sürümünü buradan indirebilirler.

NTTNow kurulum aşamasında bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen Destek Sistemimiz üzerinde NTTNow kategorisine telefon numarası, cihazınızın marka/model bilgilerini ve karşılaştığınız hatayı gösteren ekran görüntüsünü içeren bir bilet gönderiniz.

IOS kullanıcıları NTTNow uygulamasını Apple Store üzerinden indirebilirler.

Saygılarımızla,
    Last edited by Khaliz; 04-03-2019 at 10:48 AM.

Senior Member
    Nasıl bir güvenlik sorunu olduki acaba

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Herkese Selamlar,

Oyuncularımızın Altar, Vega ve Sirius sunucularımıza giriş yapabilmeleri adına zorunlu tuttuğumuz NTTNow programında güvenlik sebebi ile bazı hesapların NTTNow ile bağlantısı kesilmiştir. Bağlantısı kesilen bu hesapların sahipleri tekrardan NTTNow aktivasyonu yaparak yeni sunucularımıza giriş yapabilirler.

NTTNow kurulum rehberine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Android cihazlara NTTNow kurulumu yapacak kullanıcılarımız NTTNow Android sürümünü buradan indirebilirler.

NTTNow kurulum aşamasında bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen Destek Sistemimiz üzerinde NTTNow kategorisine telefon numarası, cihazınızın marka/model bilgilerini ve karşılaştığınız hatayı gösteren ekran görüntüsünü içeren bir bilet gönderiniz.

Saygılarımızla,
    En son açtığım konuya yorum gelmedi bir yetkili tarafından tekrar size sormak istiyorum nttnowu ben annemın telefonuna kurdum hesabım ise kendi noma onaylı, kendi telefonumda eski hesabım var, yani aktarmam mümkün değil, yakında nttnow doğrulamalı giriş yapılacak gibi birşeyler yazıyor mağdurmu olacağız? hesabımıza nasıl giriş yapacağız ? şuan nttnow onaylı sadece otp yaz gir mantığı ile devam edebilicekmiyiz problem yaşayacakmıyız acil yanıtlarsanız memnun olurum bu gece reste gelirse aşırı madur oluruz

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BeyMustafa View Post
    En son açtığım konuya yorum gelmedi bir yetkili tarafından tekrar size sormak istiyorum nttnowu ben annemın telefonuna kurdum hesabım ise kendi noma onaylı, kendi telefonumda eski hesabım var, yani aktarmam mümkün değil, yakında nttnow doğrulamalı giriş yapılacak gibi birşeyler yazıyor mağdurmu olacağız? hesabımıza nasıl giriş yapacağız ? şuan nttnow onaylı sadece otp yaz gir mantığı ile devam edebilicekmiyiz problem yaşayacakmıyız acil yanıtlarsanız memnun olurum bu gece reste gelirse aşırı madur oluruz
    Henüz bu konuda kesinleşmiş bir ayrıntı bulunmuyor, bu gece yapılacak bakım ile böyle bir güncelleme planlamıyoruz.

Bu NTT GAME DE SÖZDE BİR UYGULAMA GELİŞTİRİYOR AMA UYGULAMA TELEFONA SMS ATMIYOR NASIL BİR PROFESYÖNELİKSE ARTIK BU TRAJİKOMİK BİR DURUM GERÇEKTEN BEN NTTGAME YERİNDE OLSAM BU KALİTESİZ SÜREKLİ HATA SIKINTI VB. YARATAN UYGULAMAYI KALDIRIR YERİNE DAHA KALİTELİ BİR UYGULAMA GETİRİR DAHA SONRADA BU NTTNOW UYGULAMASINI YAPAN EKİPİN İŞİNE SON VERİRİDİM.BU NE KARDEŞİM OYUNA PARA YATIRIYORUZ KARŞILIĞINDA OYUN OYNAYAMIYORUZ.ATTIGIM TİCKET'E CEVABEN STAFF ADLI YETKİLİ KİŞİ NTT NOW U SİL TEKRAR YÜKLE NTT NOW DAKİ NUMARANI BİR SEFERLİK SIFIRLADIK DİYOR UYGULAMAYI SİLİP TEKRAR YÜKLÜYORUM BİR UMUTLA OLACAK BİZDE OYUNA GİRİCEZ DİYE GENE NUMARAYI GİRİYORUZ SMS ATMIYOR UYGULAMA DALGAMI GEÇİYORLAR ANLAMADIM VESSELAM.

Junior Member
    Merhaba daha once ticket atmıştım telefonumu değiştirdiğim için uygulamaya erişemiyorum diye herhangi bişey yapılamayacagını söylediler şuan bazı hesaplar sıfırlandı diyorsunuz benim neden hesabım sıfırlanmadı?

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    nttnow'u eski ios sürümlerine de uyumlu yapın ya, yeni telefon almak istemiyoruz

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Game Master Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IVJudas View Post
    Merhaba daha once ticket atmıştım telefonumu değiştirdiğim için uygulamaya erişemiyorum diye herhangi bişey yapılamayacagını söylediler şuan bazı hesaplar sıfırlandı diyorsunuz benim neden hesabım sıfırlanmadı?
    Bu sıfırlamanın sebebi güvenlik nedenidir, telefon değişimi gibi durumlar için yapılmış bir sıfırlama olmadığı için sizin hesabınız hakkında bir işlem yapılmamıştır.

Junior Member
    peki efenim teşekkürler

Senior Member
    Ben server'a kayıt olduğumda nttnow uygulamasında sorun çıkmıştı. Ticket atıp sizin tarafınızdan durum çözülmüştü. Şimdi relog atmak suretiyle oyundan çıktığımda yeni sunucuya giremiyorum. Telefonumdan android için indirme bağlantısına bastığımda her hangi bir sayfa açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Şuan oyuna giremiyorum.

EDİT: Uygulamayı bilgisayarıma indirip usb kablosuyla telefonuma geçirmeyi başarabildim. Fakat 2 ay önce yaşadığım, sizin çözüdüğünüz sorunun aynısı devam ediyor. ''please use device yazıyor'' Telefon numaramı sıfır koymadan hatasız yazmama rağmen. Telefonum ve android bilgilerimi ticketta yazmıştım. Şuan oyuna girmem gerekiyor exp kastığım arkadaşlarım beni bekliyor.
    Last edited by YBK3595; 04-03-2019 at 12:49 PM.

Page 1 of 5 123 ... LastLast