Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 198
    Senior Member iVibe's Avatar
    Promo kodu gelmedi bana önkayıt yaptım hesap sms onaylıydı. Gelmesi için bir şey yapmamıza gerek yok sanırım?

nttnow kayıt olanlar numarayı kaydederken başına sıfır koymamışlar.no data found hatası verenlerde kayıtta başına sıfır koymuşlar.o yüzden bu hatayı veriyor.böyle olmazki ama canlı yayını sürekli izleyen var ara ara izleyen var.başına sıfır koymayın cümlesini duymayanlar hata yaptı hep

Junior Member
    peki server'a girebilicez mi, PUS'u olanlara öncelik tanınır sanırım yine sırada bekleriz oyuna girmek için

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Öncelikle hayırlı olsun.P15 serverında bizde önlerden yerimizi aldık beklemedeyiz

arkadaşlar boş muhabbet uygulamadan para kazanmak amaçlı ön kayıt mön kayıt şeyi... yeni sw hevesine gene neyse susuyorum

Junior Member
    kayıt oldum ama promo gelmedi sms olarak neden acaba ?

Junior Member

Sw akanzi

P150rt akar

Junior Member
    Mrb Bu işlemleri sorunsuz yaptım ama kimse şunu söylemiyor twich kanalında okadar yazdım bakmadınız telefondaki indirdigimiz ugulama ve kayıt işlemi sorunsuz yaptık şimdi server acıldıgında oyuna nasıl gircez oyun id şifre girdigimizde eskiden oldugu gibi NttNow Uygulamasına şifremi gelecek OTP kodu gibi Bunu kimse acıklamamış Ve Otp yapmakta zorundamıyız Bunu acıklarmısınız Teşekkürler.

Junior Member
    No data found yazıp duruyor öylece bekliyorum olurda ön kayıtlar biter ve giremezsem kaç gündür bekliyorum işten güçten kaldım hakkımı hiçbir nttgame çalışanına helal olmaz bu da böyle bilinsin.

Junior Member
    No data found hatası alıyorum ben de. numara başına 0 koyduğumuzdan mı kaynaklanıyor acaba ?

Page 6 of 20 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast