Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
    Junior Member
    Nickname
    OnsRa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Kardeşim ben bu oyunu 2006 senesinden 2013 e kadar oynadım ve şimdi serverlara girdiğimde sana canlı gelen şey bana öyle gelmiyor..

Quote Originally Posted by TheElse1 View Post
    Şimdi benim bu yorumumu ve diğer arkadaşın yorumunu kim sildiyse bana bunun açıklamasını birisi yapmak zorunda. Nerede bu yorumlar ? Bu konunun altına yazılmıştı. ?

Sağ üst köşelere bakarsanız 23 ve 27. yorumlar.

İlgili görseller aşağıdadır.

Acil bir şekilde cevap bekliyorum.
    1- Postların silindiği bir forum istemiyoruz. Lütfen moderatör arkadaşlar kafasına göre hareket etmesin. Kural neyse onu uygulayabilirsiniz, ötesini değil.

2- Eleştirilere tahammül edilemiyorsa üzgünüm ama yine postları silemezsiniz.

Lütfen kimse çalışan olduğunu ve kendisinden daha yetkili insanlara hesap verebilecek durumda olduğunu unutmasın.

Senior Member
    Yaw arkadaş şu eski serwerdeki insanları anlamıyorum. Yok oyun şuan çok canlı yok bilmem ne . Ne saçmalıyorsunuz siz yav. Yayıncıları izliyoruz ve görüyoruz neyin ne olduğunu. Pk'da kimsa olmadığı için spike towın atanlar dışında. Ha bide oyunun tekelcileri var taşı bekleyen ve bf de multi charlar ile farm yapanlar. Bi akıllı sizsiniz dimi. Ben kendi adıma konuşayım, yeni server dışında hiç bir güncellme beni oyuna çekemez bgerekirse 1.5 sene daha beklerim...

Quote Originally Posted by kendos View Post
    yaw arkadaş şu eski serwerdeki insanları anlamıyorum. Yok oyun şuan çok canlı yok bilmem ne . Ne saçmalıyorsunuz siz yav. Yayıncıları izliyoruz ve görüyoruz neyin ne olduğunu. Pk'da kimsa olmadığı için spike towın atanlar dışında. Ha bide oyunun tekelcileri var taşı bekleyen ve bf de multi charlar ile farm yapanlar. Bi akıllı sizsiniz dimi. Ben kendi adıma konuşayım, yeni server dışında hiç bir güncellme beni oyuna çekemez bgerekirse 1.5 sene daha beklerim...
    nolur gel oyuna ya yalvariyoruz sana yeni sw gelmesede gel ne olur.....

Senior Member
    güncellemeler geleceği kesin dün neler var neler dediler açıklıcaz tek tek dediler umarım yeni sunucunun özelliklerinden bahsediyorlardır

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    kimse izlemez bu yayını herkesin mouse u startta beklicek

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 4DainSteel View Post

kc dagıtcakmısınız ona göre izleyecem ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by lSayMyNamel View Post
    1- Postların silindiği bir forum istemiyoruz. Lütfen moderatör arkadaşlar kafasına göre hareket etmesin. Kural neyse onu uygulayabilirsiniz, ötesini değil.

2- Eleştirilere tahammül edilemiyorsa üzgünüm ama yine postları silemezsiniz.

Lütfen kimse çalışan olduğunu ve kendisinden daha yetkili insanlara hesap verebilecek durumda olduğunu unutmasın.
    Durumla alakalı konuları silinen foruma konu açtım. Konuyu açalı yaklaşık 2 saat oldu fakat ne bir açıklama ne bir gerekçe yazıldı. Forum kurallarını ihlal edecek bir durum olmadığı için konunun silinme nedenini öğrenmek istiyorum.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yeniswbekliyom42 View Post
    kc dagıtcakmısınız ona göre izleyecem ?
    Bi de böyle bir tayfa var tabi