Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Exclamation Oyuna Giremiyorum Yardım Edebilir Misiniz ?

Merhaba arkadaşlar.
    en az 12-13 tane konuya baktım 2015 den sonraki konulara...
    Firewall kapatıp denedim,Malware bytes silip denedim... Uyumluluk modlarını hepsini tek tek denedim. Steam ko denedim aynı hata usko denedim aynı hata... directx, windows update yönetici modda çalışıtırdım sfc scannow restore...herşeyi denedim hala aynı hatayı alıyorum...
    bilgisi olanların yorumda bulunmasını istiyorum aynı hatayı alıp çözenler yazarsa sevinirim. bu arada format attıktan sonra böyle hata vermeye başladı.windows kutulu lisanslı ürünü windows 10 pro

Launcher'dan start'a basıyorum ekran beyaz oluyo 1-2 dakka sonra kapat hatası veriyor. DEP falanda denedim çözemedim
    Last edited by Tay_5r6euZhN; 01-16-2019 at 02:04 AM.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Öncelikle merhaba sorunun nasıl bir sorun oldugu veya sorunun ekran görüntüsünü atmanız halinde daha cabuk yardım bulabilirsiniz.

Q

Launcher'dan start'a basıyorum ekran beyaz oluyo 1-2 dakka sonra kapat hatası veriyor. DEP falanda denedim çözemedim

Optiondan 16 biti 32 bit yaptın mı?

denemiştim defalarca... hala sonuç aynı

Arkadaslar bendede ayni sorun var oyunu sildim simdi dowlanderda yüklemiyor %99 da kapanıyor

İnternet sağlayiciniz ne sizin benimki türkcell superonline acaba o yüzden mi oldu diye düsünüyorum simdi modemi kapatip tekrar yüklemeye çalısacağım

Bende de aynı sorun var char çıkınca start yapıyorum oyundan atıyor nasıl gireceğiz bilen var mı arkadaşlar

son 2 gündür böyle format attıktan sonra böyle oldu.

Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunmaktayim .