Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: Test sunucusu

Senior Member

Test sunucusu

Test sunucusu neden

Girip premiumunu yükler istediği itemleri dener insan .

Test sunucusu istiyoruz
    Klasik npc de +8 itemler
    Arenayıda kaldırırsınız cünkü arena kalkmasza savaş alanına döner diğer sunucularda user kalmaz her kes eşit itemle oynar

Savaşa kapalı bir test sunucusu istiyoruz

Senior Member Savas3725's Avatar
    Hayır, istemiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Hayır, istemiyoruz.
    Neden
    Kesin pazarcısın sen

Quote Originally Posted by nememesis View Post
    Test sunucusu neden

Girip premiumunu yükler istediği itemleri dener insan .

Test sunucusu istiyoruz
    Klasik npc de +8 itemler
    Arenayıda kaldırırsınız cünkü arena kalkmasza savaş alanına döner diğer sunucularda user kalmaz her kes eşit itemle oynar

Savaşa kapalı bir test sunucusu istiyoruz
    Ne kadar saçma istek bu ya bana bunun bir tane örneğini göster herhangi bir mmorpg oyundan. Emekle zamanla yıllarca oynayarak karakter güçlendirme oyunudur mmorpg. senin istediğin her 3 ayda bir yapılan parti turnuvası her 3 ayda bir katılabilirsin zaten hem bol bol ödülüde var? yani yeterli zamanın yoksa oyuna ayıracak mmorpg oynamazsın anlatabiliyor muyum?

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by nememesis View Post
    Neden
    Kesin pazarcısın sen
    Değilim, ama istemiyorum.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Test Sunucusundan Önce Eski Server Olan Gordion'a 2. Kanal Yada Pazar PK Server'ı Gelsin Diğer Mağdur Olan Serverlarada Öyle Olmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by fenageldikkkkk View Post
    Ne kadar saçma istek bu ya bana bunun bir tane örneğini göster herhangi bir mmorpg oyundan. Emekle zamanla yıllarca oynayarak karakter güçlendirme oyunudur mmorpg. senin istediğin her 3 ayda bir yapılan parti turnuvası her 3 ayda bir katılabilirsin zaten hem bol bol ödülüde var? yani yeterli zamanın yoksa oyuna ayıracak mmorpg oynamazsın anlatabiliyor muyum?
    Önce sonra yorum at
    Arena pk kapalı olucak test sunucusunda sadece itemlerin denenmesi için kuklalar bile olbilir.
    Soruyuda kendin sormus kendn cevaplamıssın
    Hangi oyunda var bı demişsin
    Sonra uskoya 3 ayda bir geliyor diyorsun

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Belirli oyuncuların girebildiği turnuva sunucusunda bile nasıl problem yaşandığını canlı canlı gördük. Sen şimdi test sunucusuna girecek oyuncu sayısını hesap edebiliyor musun? Hem neyi test edeceksin? Knight Online ile ilgili birçok rehber konusu, videolar, canlı yayınlar mevcut. Hangi bilgiyi edinmek istiyorsan internet ortamında rahatlıkla ulaşabilirsin. Gereksiz bir konu.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Gelen olumsuz tepkiler çok şaşırtıcı. Ben katılıyorum bu fikre, daha önce de birçok benzer konu açıldı onlara da katıldım. Bunun ne gibi zararı olabilir?

Yoksa pazarcıya, farmcıya, oyun gelirine faydası olmuyor diye mi desteklenmiyor? İnsanların girip; item, skill, stat, job deneyebileceği bir sunucunun oyuncuya faydanın dışında nesi var? Üstelik savaşa kapalılığı da eklemiş, yani bir PVP sunucusu gibi olmayacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Gelen olumsuz tepkiler çok şaşırtıcı. Ben katılıyorum bu fikre, daha önce de birçok benzer konu açıldı onlara da katıldım. Bunun ne gibi zararı olabilir?

Yoksa pazarcıya, farmcıya, oyun gelirine faydası olmuyor diye mi desteklenmiyor? İnsanların girip; item, skill, stat, job deneyebileceği bir sunucunun oyuncuya faydanın dışında nesi var? Üstelik savaşa kapalılığı da eklemiş, yani bir PVP sunucusu gibi olmayacak.
    Teşekkürler yorumun ve desteğin için