Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Tl ile oyun eşyası yada oyun parası alma hakkında !

Merhaba arkadaşlar,

Aralık ta bu konuda canlı yayında gold bar alan yayıncının videosunu report etmiştim,

Ocak başında report arşive taşında , o günden beri takip ettim arkadaşa bir işlem yapılmadı ,

Buradan anlaşılıyor ki , Oyun eşyası yada oyun parası nı gerçek para ile alanlar yada satanlar sadece support alamayacaklar,

Güvenle gerçek parayla ticaretlerinizi devam ettirebilirsiniz,

Steam tarafında banlanan gb satıcı charlarıda mahkemeye versin Nttgame i Usko da sorun yok steam de ban yiyor adamlar haksızlık !!!
    Last edited by LordAdonisBack; 01-15-2019 at 08:20 PM.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Aralık ta bu konuda canlı yayında gold bar alan yayıncının videosunu report etmiştin,

Ocak başında report arşive taşında , o günden beri takip ettim arkadaşa bir işlem yapılmadı ,

Buradan anlaşılıyor ki , Oyun eşyası yada oyun parası nı gerçek para ile alanlar yada satanlar sadece support alamayacaklar,

Güvenle gerçek parayla ticaretlerinizi devam ettirebilirsiniz,

Steam tarafında banlanan gb satıcı charlarıda mahkemeye versin Nttgame i Usko da sorun yok steam de ban yiyor adamlar haksızlık !!!
    Ben de macro kullanan yayıncı birini raporlamıştım. Ona da işlem yapılmamıştı. Düzen bir şekilde işliyor. Biz oyunumuza bakalım en iyisi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Ben de macro kullanan yayıncı birini raporlamıştım. Ona da işlem yapılmamıştı. Düzen bir şekilde işliyor. Biz oyunumuza bakalım en iyisi.
    Bulcan da görev yaparken 200 bin tl lik karakterin videosuna denk gel charı orda bırak çık , ben bu kadar yapabildim ...

Senior Member
    yüz kere söylediler eski gm rhaleste 100 kere söyledi item alış satışlarda riski siz alıyorsunuz eğer o gb koxp ile kasılmışsa veya illegal yollarla dube vs çalıntı ise sınırsız ban yersiniz aksi halde herhangi bir işlem yok oyunda hiç birşeyin tl karşılığı yok cezasıda yok daha önce bir pazarcı illegal item aldı için çalıntı çıktı sınırsız ban yedi gitti bütün ticaret yaptığı itemler gmler dolaylı yoldan bunu bir çok kez söyledi

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    yüz kere söylediler eski gm rhaleste 100 kere söyledi item alış satışlarda riski siz alıyorsunuz eğer o gb koxp ile kasılmışsa veya illegal yollarla dube vs çalıntı ise sınırsız ban yersiniz aksi halde herhangi bir işlem yok oyunda hiç birşeyin tl karşılığı yok cezasıda yok daha önce bir pazarcı illegal item aldı için çalıntı çıktı sınırsız ban yedi gitti bütün ticaret yaptığı itemler gmler dolaylı yoldan bunu bir çok kez söyledi
    Peki steam ekibi gold bar satışı yaptığını tespit ettiği karakterleri neden banlıyor, reel para ile ticaret ile alınan itemleri geçmişte sildikleri bile oldu ,

Steam bir dünya, usko ayrı bir dünya tepede tek yayımcı firma NTTGAME ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Peki steam ekibi gold bar satışı yaptığını tespit ettiği karakterleri neden banlıyor, reel para ile ticaret ile alınan itemleri geçmişte sildikleri bile oldu ,

Steam bir dünya, usko ayrı bir dünya tepede tek yayımcı firma NTTGAME ...
    steam farklı bir platform hocam orda banlıyolar burda banlanma yok