Results 1 to 7 of 7
    Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Kendı belırledıgınız kurallari ihlal ediyorsunuz ?

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bugun karakterım gözümün önünde hapse atıldı ardından 3 gün ban yedi.
    Slotta 2 gundur ks atan bir adam düşünün adamin ya bilgisayari çok iyi yada macro kullanıyor yada elle atak yapıyor
    benim bilgisayarım çok iyi bir pc degil rezil bir FPS de oynuyorum bugun skill elle desteklerken bi anda geniem durdu moba vurmamla hapse girmem bir oldu hadi diyelim ki gercekten macroyum zaten hapse atılmışım bide üstüne 3 gun ban bu neyin öfkesi neyin intikamı ?
    çok anlamıyorum ama bu logdenen yerden kontrol ede bılıyorsanız acın bakın varsa macro girişi orda hesabım süresiz kapatılsın banı açmayın.
    eger kayıtlardan bulamıyorsanız en azından banı acın hapısten kendım cıkarayım bukadarı fazla.

NightHyena Destan.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben ikna olmadım. Siz?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Night_FOX View Post
    Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bugun karakterım gözümün önünde hapse atıldı ardından 3 gün ban yedi.
    Slotta 2 gundur ks atan bir adam düşünün adamin ya bilgisayari çok iyi yada macro kullanıyor yada elle atak yapıyor
    benim bilgisayarım çok iyi bir pc degil rezil bir FPS de oynuyorum bugun skill elle desteklerken bi anda geniem durdu moba vurmamla hapse girmem bir oldu hadi diyelim ki gercekten macroyum zaten hapse atılmışım bide üstüne 3 gun ban bu neyin öfkesi neyin intikamı ?
    çok anlamıyorum ama bu logdenen yerden kontrol ede bılıyorsanız acın bakın varsa macro girişi orda hesabım süresiz kapatılsın banı açmayın.
    eger kayıtlardan bulamıyorsanız en azından banı acın hapısten kendım cıkarayım bukadarı fazla.

NightHyena Destan.
    Hem kel hem fodul Yayncının birisi öldürdüğü adamın üzerinde zıplıyor ve şunu söylüyor. '' Kalk şurdan .... git diyor ''

Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Hem kel hem fodul Yayncının birisi öldürdüğü adamın üzerinde zıplıyor ve şunu söylüyor. '' Kalk şurdan .... git diyor ''
    kalk surdan .... git dedigi adamda gelirsem..... diyor

Senior Member
    uyuz oluyorum macro kullananlara darısı tüm macro kullanana gelsin

Senior Member Vrij's Avatar
    Arkadaş peri masalı anlatma da gerçeği, yalnızca gerçeği söyle de bize ibret olsun, nasılsa atılmışsın, banı da yemişsin, geri gelecek bişi değil.
    Ama en başta kendine dürüst olmayı öğrenirsen hayatta kendine çok şey kazandırırsın.

1. GMler öyle uzaktan bakıpta macrodan hapse adam atmaz. Yanına tp eder, hala bişey olmamış gibi atak yaparsan, afq sin yani, gidersin.
    2. Sanırım charı taratıyorlar, senin haberin olmaz, o zaman da tpt bişi bulursa detayları bilmiyorum, ban atar, duruma göre hem ban hem hapis attıkları da var demekki. Şimdi ne yapıyorlar bilmiyorum, eskiden bu tarama sonucunu ban sebebine ekliyorlardı, deliller açık yani.

Şimdi gerçek hikaye ne, de bakalım?

Registered Users
    Eğer oyun içerisinde bir ceza aldıysan ve buna itiraz etmek istiyorsan yapman gereken şey müşteri hizmetleri (support.nttgame.com) ile iletişim kurmak.

Forum üzerinde senin için yapabileceğimiz pek bir şey yok.