Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: 7 gün hapis

7 gün hapis

bu oyunun kontrolunu yapan kişiler bu kadar saçma insanlarmı. adam slota gelip genie ile ks ye başlıyor. benim genie 1 vuramıyorken tbl ile tüm slotu kesiyor ve üstüne bana 7 gün ban veriliyor. sebebi ise genie ile farm yapan kişiye karşı el ile farm yapmak.
    bunu ayırt edemeyen sorumlular uyarmadan veya nedenini araştımadan hapis vermek. ama ks ye gelen adam tbl mi kullanıyor ne kullanıyor hiç sorgulama yok. zaten slota gelen ks ci çok rahat senide hapse atacağım her hafta 3 5 kişiyi gönderiyorum diyor

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ban sebebinde ne yazıyor ? El ile farm yapmak suç değil fakat makro kullanıyorsan bunun cezasıda 7 gün hapis değil sadece hapis cezası.Slota mob cektiysen bunun cezası 7 gün + hapis.

Zaman zaman genie altı macro açıp kastığın slota yerleşen,senin saldırmanı bekleyip.insanları banlatmaktan zevk alan kişiler mevcut.Çünkü rahatça sürekli kastığı slotsa 3 gün veya 7 gün daha rahat ve kolaya farm yapabilecektir.Bunlara karşı en iyi önlem münakaşaya girmemek,makro veya illegal kullanım olduğuna kanaat getirirrsen video alman (bu kesin çözüm değil çünkü ''oyun içi kontrol edilecektir'' deniliyor.Bu tip kişiler zaten sadece ks geldiği zaman bu yollara başvurması nedeniyle bir türlü yakalanamıyorlar)pm yi kapatman,başka slot araman veya oyundan çıkman.Aksi takdirde münakaşaya girmen ve başka oyuncunun düzenini bozmaktan ceza alman kaçınılmaz.
    Last edited by lTaleyal; 01-14-2019 at 06:36 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ceza alan karakterinizin nicki nedir ?

Büyük ihtimal çektiğin Golem den dolayı ban yedin

NickyokMickyok destan, tüm dediklerinizin aksine, adam tbl kuklanıyor ama üzerinde genie yazıyor, çünkü benim genie 1 tane bile vuramıyor, el ile z skil vuruyorum, seni hapise göndereceğim benim işim bu diyor

https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1

Link den bilgi edinebilirsin ama macro vs sebebiyle 7 gün ban yemezsin luring yapmış olabilirsin.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Ya adama mob çekerken videoya yakalandın ya da küfürden 2. cezanı yemişsin. Problem ne ? Suç işlediğin için ceza almanı mı garip buluyorsun burada ? Ne yapılmasını bekliyorsun "ooo bu küfür etmiş - mob çekmiş buna pus desteği vermeliyiz." demelerini bekliyorsun sanırım. Ban sebebinde ne yazıyor onu yazsana bi swear mı yoksa game distrubing mi ?

Ban sebebi dediğin şey nerede yazıyor, luring cr 7 days yazıyor.
    Sen müneccimmisi küfür etmişsin ödül istiyorsun yazıyorsun, ben küfür etsem veya illegal bişey kullansam sence burada sebepsiz ban yedim diyerek neden söyleneyim.
    Özetle söyledim genie ile farm yaparken adam geldi genie açtı ama benim genie 1 tane bile kutu alamıyır çünkü hedef alıncaya kadar adam çıkan mobu öldürüyor apaçık tbl var, bende genie kapatıp z skil vurarak kutu aldım usanmadan 3 saat boyunca, ama adamın dediği şey kesin ve net hapise gideceksin bu benim işim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by farmfarm1111 View Post
    NickyokMickyok destan, tüm dediklerinizin aksine, adam tbl kuklanıyor ama üzerinde genie yazıyor, çünkü benim genie 1 tane bile vuramıyor, el ile z skil vuruyorum, seni hapise göndereceğim benim işim bu diyor
    Pekala, exp kasan oyunculara mob çekerek emeklerini zai etmenize ne demeli beyefendi ?
    Bu eylemleri yaparak ceza almayacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Forumda insanlara yanıltmaya, farklı bir algı oluşturmaya sebebiyet vermeniz ile de forum hesabınız 7 gün süre ile kullanıma kapatılmıştır.

Hesabınız ceza süreniz sona erene kadar tekrardan aktif edilmeyecektir. Bu eylemleri bundan sonraki süreçte devam ettirmeniz durumunda ise alacağınız ceza süresi artacaktır.

Junior Member
    Az önce yargısız infaz nedir en büyük örneğini sergiledin, neye dayanarak başkalarının emeklerini zayi ettiğimi söylüyorsun, ben genie ile farm yaparken adam tbl kullanarak genie ile benim emeğimi çaldı üstelik bunu beni tahrik ederek sürdürdü bende normal z skil vurarak oynadım diye hırsızmı oldum. Ve adaleti savunurken yargıladığın kişinin kendini savunma hakkını elinden alıyorsun. Yada farmı yapacak kişileri siz belirliyorsunuz, o şahıslar kimin adını verse ban atacaksınız.