Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Question Returne Supply Sorunu

Returne supply ile skill stat sıfırlarım diye güvendim War pre çekmedim şimdi L den alamıyorum üstüme , hata veriyor. L de durduğu halde. Bunun çözümü için nereye başvurabilirim destek bileti atmak istemedim buradan bir çözümü var ise söyleyebilir misiniz ve ya bir yetkili ulaşabilir mi karakter nick vs vereyim
    iyi forumlar

Junior Member
    Ben de önkayıt yapamamıştım. Returnee Knight olarak oyuna geri dönecek ve yüklü miktarda NPoint alacaktım; ancak bu sorunu görünce satın almaktan vazgeçtim. Bu sorun çözülecek mi? Forum moderatörleri oldukça aktif, en azından üzerinde çalışıldığına dair bir haber verseniz de mağdur kesim umutla beklemeye devam etse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HijoteufeL View Post
    Ben de önkayıt yapamamıştım. Returnee Knight olarak oyuna geri dönecek ve yüklü miktarda NPoint alacaktım; ancak bu sorunu görünce satın almaktan vazgeçtim. Bu sorun çözülecek mi? Forum moderatörleri oldukça aktif, en azından üzerinde çalışıldığına dair bir haber verseniz de mağdur kesim umutla beklemeye devam etse.
    ben acelesi davrandım direk aldım bi baktım kupon gelmiyor çok kötü oldu açıkcası soğuttu oyundan çarı elden çıkarmayı düşünüyorum şimdi premium üstüne premium çekmek zorunda kalıcam yoksa

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Tek bir konudan takibini daha iyi yapabiliriz.

Yeni Sunucu L'den Return Kağıdı alınmıyor.