Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Lightbulb Destan andream fetö terör örgütü

SAYIN GM,
    Destan server, andream'da human bir asas'ım.
    Orc farmerları düzenli olarak kesiyorum / yada kesiyoruz clan pt.
    Orc farmerlar bunlar ile uğraşıp sürekli bunları kesenleri hile ticket diye şikayet edip, banlatmaya çalışmaktadırlar.! FETÖ gibi bir örgüt bunlar, onlardan birini kesince human carhları ile pm atabiliyorlar, trade atıyor daha bir çok ufak tefek numaralar.

Bu basit oyunlara lütfen gelmeyin, zaten 40-50 kişinin olduğu andream alanını hesapları incelemeden ban atmayın lütfen!!
    orası pk yeri farm yeri değildir, oraya çıkıyorsan sürekli seni kesebilme hakkımın olduğunu düşünüyorum.

akşamdan akşama arkadaş ortamımız ile discord' a girip 2 muhabbet ediyor, 2 pk atıp - yatıyoruz.

Bu tür oyuncular sitelere GB satmak için didinip dururlar, Knight online bir oyundur, para kazanma yeri değildir.

"şikayet etmiyorum, sadece GM'lerin daha özenli, forum okuyucularının konu hakkında bilgilendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum"

herkese iyi forumlar saygılarımla.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sinekli_Bakkal View Post
    Bloke edilen hesaplar en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. İllegal bir durum yoksa, korkma
    cevap için teşekkür ederim umut ediyorum. İnan bunları kesiyoruz diye yemediğimiz küfür kalmadı. küfür yedikçe ticket açmaktan ben bıktım gm 'ler napıyor bilemiyorum allah sabır selamet versin milyonlarca ticket.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

CR bölümüne şikayet edilen her oyuncu bir illegal aktivite içerisinde değildir. Hesaplar detaylı incelemeler sonucunda illegal bir aktivite içerisinde ise gerekli cezai işleme tabi tutulur.

Bunların dışında legal bir oyuncuyu illegal diye suçlayıp rapor açan hesaplara gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Bu işlemleri sürekli olarak devam ettirip CR Personellerini yanıltmaya çalışan kullanıcılara ise gerekli cezai işlemler yapılmaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KORAYBUCAK View Post
    SAYIN GM,
    Destan server, andream'da human bir asas'ım.
    Orc farmerları düzenli olarak kesiyorum / yada kesiyoruz clan pt.
    Orc farmerlar bunlar ile uğraşıp sürekli bunları kesenleri hile ticket diye şikayet edip, banlatmaya çalışmaktadırlar.! FETÖ gibi bir örgüt bunlar, onlardan birini kesince human carhları ile pm atabiliyorlar, trade atıyor daha bir çok ufak tefek numaralar.

Bu basit oyunlara lütfen gelmeyin, zaten 40-50 kişinin olduğu andream alanını hesapları incelemeden ban atmayın lütfen!!
    orası pk yeri farm yeri değildir, oraya çıkıyorsan sürekli seni kesebilme hakkımın olduğunu düşünüyorum.

akşamdan akşama arkadaş ortamımız ile discord' a girip 2 muhabbet ediyor, 2 pk atıp - yatıyoruz.

Bu tür oyuncular sitelere GB satmak için didinip dururlar, Knight online bir oyundur, para kazanma yeri değildir.

"şikayet etmiyorum, sadece GM'lerin daha özenli, forum okuyucularının konu hakkında bilgilendirmek amacı ile bu yazıyı yazıyorum"

herkese iyi forumlar saygılarımla.
    Kardesim O Kadar Aglamissinki Artik Serveri Biraktin Koraaayy Di galiba Nick in birde Sunu Anlatsaniza Nasil Oluyor ? Light Feet Basipda Kayarak Nasil Cure Aliyorsunuz? DarkSeid MarjinalLord Clani Veya Hangisindeysen ? Hepiniz Bi anlatin Bakalim Dinleyelim

Tags for this Thread