Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    hornet bilmiyorum cardinalde ciddi şekilde droplar azaltıldı ancak kesinlike cardinal kalkmalı diyebilirim en azından para kasıcak 1 slot bırakmakta fayda var ancak o slotta genia pasif olabilir misal genia hornet vurmıcak gibi o zmn iyi olur yoksa yeni sunucuda campları serverları hesap edersek her ne kadar pus fiyatlar astronomik olsa bile gb alışı yüksek olacağı için saglam gb girebilir oyuna

Senior Member
    aslında KLASSGOKHAN OYUNCULAR YENİ SUNUCUDA LÜFERSON VE EMC DE CAMP OLMAMASINI TALEP EDEBİLİR BÖYLE BİR ANKET AÇMAK LAZIM BEN AÇMAYI BİLMİYORUM SONUÇ OLARAK YENİ SUNUCU GELDİĞİ ZAMAN NE ZAMAN GELİRSE SADECE TEK CAMP OLURSA HİÇ BİR ŞEKİLDE OYUNA HIZLI GB GİRMEZ KİMSE BU KONUYU SUİSTİMAL EDEMEZ ZATEN LÜFERDE MAKS 1SAATE 60 OLUYORSUN EXP KASANDA YOK

Senior Member
    genel olarak güzel yazmışsın. ama asgari ücretle çalışıp oyuna 500 tl vermeyi düşünen insan da oyun oynamasın. bu yönetimin suçu değil. adamlar da sunucu ayakta tutuyor sonuçta. keyiflerinden yapmıyorlar bu fiyatları. üstelik cash fiyatları oyunun basından beri sabit.

buna bir örnek verecek olursak. ben asgari ücret alıyorum diyelim. mercedesin sahibine diyorum ki maasım düşük e serisini kalıcı olarak indir. tüm geliri az insanlar olarak yararlanalım. senin fabrikaların calısanların da neyapıyorsa yapsın..

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Doğru söylüyorsun bende bir warrior ve kurian oyuncusuyum yere vurma olayı abartı kalksın veya nerflensin daha iyi eskiden ne güzel hell blade oynardık ya nerden icat ettiler bunu.

Kurian konusuna gelince zaten farklı ırk olduğu aşikar. Kimse de demiyor ki: "aga bu yaratık insan ırkının içinde ne arıyor? bu nedir bu nasıl insan olabilir bu kimdir şekli şemali belirsiz tipsizzzz?" diyen yok.
    Bak ben kurian oynuyorum hani karaktere bakıyorum ben niye insanlara veya karuslara yardım ediyorum diyorum? Başlı başına ayrı bir şey bu karakter.
    Ben yaratığım banane onlar birbirini yesin bende onları yiyim diye düşünüyoruz yani

Bence kurian'ın diğer ırklardan ayrılıp kendine özgü bir çerçevede değerlendirilmesi ve kurian tarafına daha değişik karakterler de eklenerek karus ve human ırkına karşı bir savaşın içine sokulması daha mantıklı geliyor.

degerli dostlarım kardeşlerim lütfen tartışmaya girmeyelim.. İndirim ayrı bir meseledir. bunların olması işimizi yarıyacaktır..

En önemli mesele oyunun gidişatı ile ilgilidir. benim görüşüme göre bu oyuna yeni insanlar kazanmak lazım. yeni server gelse bile bazı düşündügüm degişikler olamzsa başlamıyacagım. yeni kullanıcılar için 3 gün pre görüşünde ısrarcıyım o yüzden. ısrarcı olmamaın nedeni bu oyunu oynamak istiyorum fakat oynamaya degecek bşi yok

eskiden kimse berserk oynamazdı.sımdi berserk oynamayan yok.Oyunun tüm dengeleri kuralları alt üst oldu

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by celiski View Post
    eskiden kimse berserk oynamazdı.sımdi berserk oynamayan yok.Oyunun tüm dengeleri kuralları alt üst oldu
    Kesinlikle katılıyorum... HELL BLADE skilli bi şekilde geri kazanılmalı.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy