Results 1 to 8 of 8

Angry Gm ler cr ye değil pus ve cash durumuna bakiyor ben bunu anladim

Cuma Günü Adam Hakaret Etti Bana. Konuşma Metnini Hepsini Yükledim Üşenmedim .İnceleyeceğiz Dediler scorp_lion dedi Adam Hala Oyunda.
    Dün Riote Kesen Adam Açmış Makroyu Seri Seri Onuda Videoya Aldım Youtube Üşenmeden Yükledim.CR Yaptım. GMler Pus ve CashDurumuna Bakıyor Ben Bunu Anladım.Oyuncuların Oyunda Makro Kullanması Serbest Birbirine Hakaret Etmesi Serbest Yeterki Cash Çekin İnceledikleri Şey Bu.
    GMLER Attığım CRlere Bakın Haksızsam Söyleyin. Oyun Çekilmez Hale Geldi CR Atıyoruz Cezalandırmıyorsunuz. Biz Yaptımmı Hapis ve Banned. Şiddetle İlgisizliğinizi Adam Kayırmacılığınızı Kınıyorum. Bakın CR ye Haksızsam Bana Haksızsın Deyin.
    Milletin Hakkının Yenmesine Göz Yumuyorsunuz.
    Girin Foruma Attığım CRlere Bakın Yazıklar Olsun Ya.Adam Hakaret Etti Ertesi Gün Başka Bir Adam Makro Kullandı Cezalandırmadınız.Bende Bu Oyuna Para Yatırıyorum Hakkımı Size Helal Etmiyorum Bilesiniz!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun kurallarını ihlal eden her hesap ceza alır. Bir hesap ceza alırken kullanıcının yaptığı ödemeler ve alışverişler dikkate alınmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Peki CR Gönderdiğim Tüm Mesajları Gördünüz İncelediniz Şahıs Neden Ceza Almadı.
    Dünde CR Yaptım Seri Makrocuyu Onu Neden Cezalandırmadınız . Kurallar Var İşleyiş Yok.
    Lütfen Cevap Bekliyorum Neden CR Yaptığım Şahıslar Cezalandırılmadı Birisi Hakaret Etti Tüm Konuşma Özetini Attım Ve Siz Gördünüz İnceleyeceğiniz Dediniz.
    Dünde Makrocuyu Video Aldım Youtube Attım CR Yaptım Oda Cezalandırılmadı. Lütfen Cevap Verin Neden Cezalandırılmadı. Ben Hakaret Etsem Bronz Premiumu Var Diye Banlarsınız.
    ADALETSİZSİNİZ Ben Hakkımı Sizlere Helal Etmiyorum

Kurallara Uygun Bir Şekilde CR Yaptım.
    Cuma Günü Scorp Lion İnceleyeceğiz Dedi.
    Tüm Mesajları Döktüm Adam Bana Hakaret Ediyor BenDoğru Olanı Yaptım Ksc Alıp CR ledim.
    Tüm Hakaretleri Görmesine Rağmen Scorp Lion Adamı Cezalandırmadı.
    Ayrıca DünMakro Kullanan Birini Videoya Aldım CR ledim Yine Cealandırılmadı.
    Hakaret Eden ve Makro Kullanan Adamlar Ceza Almadı.
    Kurallar Kimin İçin ?
    Oyunda Hakaret Etmek Serbest mi?
    Makro Kullanmak Serbestmi?
    Lütfen Scorp Lion Cevap Ver Neden CRleri Gördüğün Halde Cezalandırmadın.
    Ben Hakaret Etsem Yada Makro Kullansam Bronz Pre Kullanıyorum Diye Banlanırım.
    İsyanım Haklı Olduğum Halde Adamın BanaHakaret Etmesi ve Makro Kulananan Oyuncunun Cezasız Kalmasına.
    Hakkımı Helal Etmiyorum.Bende Bu Oyuna Para Harcıyorum İllegal Değil Legal Oynuyorum.
    Scorp Lion dan Cevap Bekliyorum.
    Neden HakaretiGördüğü Halde Cezalandırmadı ? !

Yani Oyun İçinde Biri Bana Hakaret Edebilir
    Makro Kullanmak Serbest Anlamına Geliyor Bu

Junior Member
    Sana katılıyorum

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Benim Aileme Küfür eden adamı ben 8 9 gün önce reportladıgım halde bu adam bugün oyuna girip bana ukala bir şekilde ne oldu lan banlatamamışsın diyerek bana mesaj attığı an'dan itibaren report olayı benım için bitti bir daha kimseyi report etmeyi düşünmüyorum ayrıca oyunda bir ton etkinlik için insanları dolandırmaya çalışan insanları reportladığımız halde her hangi bir sonuç göremiyorum report sistemi adil oldugunu düşünmüyorum

Ne demek istediğini anladim bende incelenecek dediler adam hala online değişen bişey yok. Bana da açik açik dedi banlamazlar binlerce cash çekiyorum diye. Hakliymiş meğer doğru tespit haklisin hocam ....
    Last edited by oasis11; 03-11-2019 at 09:47 PM.

Tags for this Thread