Results 1 to 4 of 4

Attığımız mesajlara reportlara neden geri dönüş yapılmıyor.

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar herkese işim dolayısıyla oyuna fazla giriş yapamadım geçen gün girdiğimde hapis diye tabir edilen yere atılmış karakterim ö.m, report yoluyla ulaşmaya denedim ulaşamadım dc de online olduğu halde cevap vermeyen gm arkadaşlar da cabası yoğunluk VS olabilir çalışan insanlar anlıyorum ama artık Bi ilgilenin lütfen

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum, discord, özel mesaj üzerinden hesap desteği verilmiyor. Hesap desteğini sadece destek ekibine bilet göndererek müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

Destek Bileti

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum, discord, özel mesaj üzerinden hesap desteği verilmiyor. Hesap desteğini sadece destek ekibine bilet göndererek müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

Destek Bileti
    merhaba açtığım cr konusunda destan sunucusunda birini report ettim ama cevap olarak gordion yazılmış ve başka isim yazılmış bi karışıklık oldu perimones e ulaşamadım iletirseniz sevinirim .

konu : https://forum.nttgame.com/forum/show...52#post1643652

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    merhaba açtığım cr konusunda destan sunucusunda birini report ettim ama cevap olarak gordion yazılmış ve başka isim yazılmış bi karışıklık oldu perimones e ulaşamadım iletirseniz sevinirim .

konu : https://forum.nttgame.com/forum/show...52#post1643652
    Gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread