Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

pkdaki tekdüzelik

pk yayınlarını 5 dakikadan fazla izleyemiyorum. pkdaki bu tek düzelik artık size de sıkıcı gelmiyor mu?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne gibi mesela?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

TOR DÜŞTÜ DES OL VUR YERE VUR VUR VUR VUR ALDIM 10 Z den oyna Z den oyna.

Gibi mesela.

Junior Member
    Nickname
    Shady
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    4Difference
    Magelerin çok azalmış olması büyük faktör bence bunun sebebi de yere 3-3.5k vurabilen warrriorlar hemde el kaldırma falan olmadan bence sebepler bunlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Çok farklı sınıflarda yayın yapan yayıncılar var. Onları da takip edebilirsiniz. Kurian veya bp gibi. Assas ve archer yayınları da güzel oluyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Çok farklı sınıflarda yayın yapan yayıncılar var. Onları da takip edebilirsiniz. Kurian veya bp gibi. Assas ve archer yayınları da güzel oluyor.
    valla ben anlamadım arkadaşın dediğini. Başka ne gibi farklılık olabilir ki. Warior ile spike town veya nova town yapacak değiller herhalde.

Senior Member
    bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun bitane team kuruyosun 5 warrior 2 priest 1 mage felan işte sonra wariorların eline dekase çekiyosun bak bura cok onemlı bi patlıyo alana fena yani ondan sonra gıdıosun tmm mı en sonunda komutçuya diyosun ki pk da verceğin 2-3 tane komut var kalabalığa mageyi gönderiyosun karşim ATTIM TORU VUR YERE DESCENT OL VUR YERE ondan sonra serverı yok edebilirsn biz mikemmel plavyeriz diye dolaşabilrsn karşim
    Last edited by ScORp_LiON; 01-14-2019 at 08:49 AM.

oyunun çöküşünün sebeplerinden biride bu değil mi ? yani warriorların alan atması gibi ... Hayır yani ne alaka ya ?
    edit: Keşke oyunun yöneticileri,forum moderatörleri bunların gerçekten şaçmalık olduğunu kabullenebilse keşke öz eleştiri yapabilinse. Ben yaptım oldudan ziyade oyuncuların fikirlerinide dikkate alsalar...
    Last edited by nickname16161616; 01-14-2019 at 10:50 AM.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Hakli isyan bi tane olsun dolma suresi uzun olsun mage kadar alan skili var. Rahatcada magelerin icine girebiliyolar.

Adamlar sadece oyunu yere vurmaktan ibaret olarak bıldıgı ıcın tor yedıklerınde kalkan takma makro yapmıs Eskiden ne guzel atak warrıor vardı hell blade vardı. Eskiden adam gibi bir pvp olayı vardı.Ama bu yere vurma bunu bıtırıyor.Ne asas ne mage ne portu warrıor partynın ıcıne gıremıyor. 8 kişinin yatması tordan sonra sadece 5-6 saniye maalesef.Bu yüzden warrıor party gorunce town atıyoruz pk olmuyor.1 tane asasları oluyor görünmez geliyorlar tor düştü vur yere tamam pk attık.Oyunu yavas yavas bıtırıyor maalesef bu durum.