Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Job Change Hakkında

Merhabalar

Priest olan charımı warriora döndürmek istiyorum bunun için pusta job change gibi bir item olduğunu hatırlıyorum fakat göremedim . Bunun hakkında yardımcı olabecek birileri yardım edebilir mi

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by OrdinaryPazar View Post
    Merhabalar

Priest olan charımı warriora döndürmek istiyorum bunun için pusta job change gibi bir item olduğunu hatırlıyorum fakat göremedim . Bunun hakkında yardımcı olabecek birileri yardım edebilir mi
    Öyle bir item hiç olmadı oyunda ama olmasını isterdim.4 slot var ama atıyorum +83 tek karakter var ve diğerlerini kasması zaman alacağından 83 olan karakterimi başka bir job ile değiştirip oynamak bir pus itemi sayesinde gerçekleşecek olsa güzel olurdu.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Daha öncede benzer bir konu açılmıştı bende isterim gelmesini ama mmorpg mantığına uymadığı için gm ekibi uygun bulmamıştı

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    O Bahsettiğin Olay Yasal Olmayan Yerlerde Vardı.

Senior Member
    senin hatırladıgın sunucular usko değildir diye tahmin ediyorum. duydugum kadarıyla yan sunucularda varmıs o

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Valla keşke öyle bi Pus itemi olsa da bizde yararlansak kolay kolay düşük masraf ile okçuyla kasıp nispeten (tek başına) daha zor kasılan görevleri zor yapılan priest kurian gibi karakterlere çevirebilsek ama yok işte
    Ama ring var o priesti oradan ring ile çıkarıp yerine ringde aldığın warrioru koyabilirsin

Senior Member
    Quote Originally Posted by OrdinaryPazar View Post
    Merhabalar

Legal knight online da hiç olmadı illegal olan pvp de mevcut bu durum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Usko'da böyle bir sc yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Olsa iyi olurdu ve fiyat çok yüksek tutularak güzel bir kazanç sağlanabilirdi.

Beyler ben knight onlinede jop change olduguna bahse bile girebilirdim sizden duymadan önce sanki hatırlıyor gibi sene 2006-2007 gibi :/