Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

JR Troll Mage yüzünden GB tiklayamadim

Selamlar,

JR de DEVA yi kestik. Sira bendeydi. Call aldikdan sonra deva kutuyu actim. GB vardi kutuda. Tam tiklarken partide bulunan baska bir mage sürekli TP yapti beni ve bu yüzden droplara tiklayamadim. Hic kimse birsey alamadi.

Bunun videosunu CR atim ve sonuc olarak: "Gerekli işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler!" Cevabi aldim. Peki GB ne olacak simdi? Farkli forum konularda su mesaj birakilmis: "Juraid etkinliğinde tüm eşyalar etkinlik eşyası olarak sayılmakta ve yapılan sıra kaydırma, drobu aldı geri vermedi gibi gelen şikayetlerde bir işlem yapılmamaktadır."

Ama benim tanidigim bazi oyuncular (mageler) bu yüzden 3 gün bann bile yedigini biliyorum. Bukadar farklimi simdi bu konularin degerlendirilmesi? Kimine bann var kimini bann yok?

Youtube daki video da hersey ortada. Simdi acik ve net soruyorum? bu sekil trolleme ban sebebi degilse, daha ne yapmasi lazimki?

Senior Member Savas3725's Avatar
    Bu yapılanın cezası var, call atıpta kendisi kutuyu açsaydı droplar herhangi bir sırayla farklı oyunculara gitseydi o zaman sıkıntı olmazdı.

Ama bu şekilde yaparak ptdekilerin kutuyu açmasını engelleyerek hiç kimseye drop aldırmazsa veya diğer mageyle anlaşıp oyuncuları towna çekip bütün dropları kendisi alırsa bann cezası uygulanır.
    Last edited by Savas3725; 01-13-2019 at 12:44 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RbX View Post
    Selamlar,

JR de DEVA yi kestik. Sira bendeydi. Call aldikdan sonra deva kutuyu actim. GB vardi kutuda. Tam tiklarken partide bulunan baska bir mage sürekli TP yapti beni ve bu yüzden droplara tiklayamadim. Hic kimse birsey alamadi.

Bunun videosunu CR atim ve sonuc olarak: "Gerekli işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler!" Cevabi aldim. Peki GB ne olacak simdi? Farkli forum konularda su mesaj birakilmis: "Juraid etkinliğinde tüm eşyalar etkinlik eşyası olarak sayılmakta ve yapılan sıra kaydırma, drobu aldı geri vermedi gibi gelen şikayetlerde bir işlem yapılmamaktadır."

Ama benim tanidigim bazi oyuncular (mageler) bu yüzden 3 gün bann bile yedigini biliyorum. Bukadar farklimi simdi bu konularin degerlendirilmesi? Kimine bann var kimini bann yok?

Youtube daki video da hersey ortada. Simdi acik ve net soruyorum? bu sekil trolleme ban sebebi degilse, daha ne yapmasi lazimki?
    Aynı şey bizimde başımıza geldi magenin öyle bişey yapacağini bildiğim için video açıktı ve periyi çıkarmamıştım biz kutu aldık sonra cr konu açarak bildirim yaptım gerekli görülürse işlem yapılacaktır tarzında bişey yazdı galiba gerek görülmedi adam halen oyunda böylelerine başka ne yapacagiz bilmiyorum yaptıkları yanlarına kar kalıyor.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Kendin de yazmışsın işte sıra kaydırmakla ödülleri almaya engel olmak farklı şeyler ve birinin cezası var birinin yok.

droplari tiklayamadim. GM lerin bana GB verceginide sanmiyorum. Sanirim adam ilk ceza da 3 gün bann yiyor. Onuda yerse yani. 3 gün neki? GB ihtiyacim oldugundan deyil. Ama ilk defa GB düsecekti bana. Onun hevesi kaldi. Bu yüzden adalet istiyorum.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mage TP,Call,Gate gibi skilleri kaldırılsın.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Mage TP,Call,Gate gibi skilleri kaldırılsın.
    Jr de tp ve gate pasif edilebilir ama call npc den kalkmalı.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    deva kutusu otomatik alınmalı bu şekilde ortadan kalkar sorunlar

Senior Member
    16 Ocak’ta bütün etkinliklere düzenleme geleceğini düşünüyorum. Jr, ft, bdw, chaos

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Jr de tp ve gate pasif edilebilir ama call npc den kalkmalı.
    İroni yapmıştım ciddiye alıcak birisi çıkarmı diye harbi çıktı hahahaha
    Mage silinsin kökten çözüm kanka nasıl?

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.