Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

Post Slottaki Dropların Azaltılması ?

Öncelikleri İyi günler ,

Fark ettiniz mi bilmiyorum arkadaşlar fakat droplar da bir azaltılma mı mevcut ?

2 Gün öncesine kadar Skeleton Knıght , warriorlar da ;
    Opal , Crystal , Crude Sapphire ve upgrade scroll çıkarmaya çalışıyordum GENİE ile.

4 Saate ;
    Crystal 22 adet
    Crude Sapphire 19 adet
    Opal 15 adet
    upgrade Scroll 36 adet

Çıkarırken

An itibari ile
    4 Saate ;
    Crystal 6 adet
    Crude Sapphire 3 adet
    Opal 6 adet
    Upgrade Scroll 18 adet çıkarmış bulunmaktayım..

Sizce bunda bir problem yok mudur ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Şans hocam.

Quote Originally Posted by temre_sen_93 View Post
    Şans hocam.
    Bu kadar düşmesin de şans bağlamamak gerekiyor bence sadece bende değil diğer slottakiler de de aynı problem varmış

Junior Member
    2 gündür manticore , uruk tron slotlarındayım orada da düşüş var konuyu görünce 9 larda skeleton knıght slotuna gittim sadece upgrade scroll oldu 4 adet , şu saate kadar birşey düşmüş değil
    Last edited by efs_paEDWJP2; 01-13-2019 at 10:57 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her saat aynı sayıda eşya atacak diye bir durum yok, ilk 1 saat hiçbir şey atmadı diyelim 2. saat 5 tane atar, 3. saat 2 tane atar gibi kimse bilemez sayıyı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her saat aynı sayıda eşya atacak diye bir durum yok, ilk 1 saat hiçbir şey atmadı diyelim 2. saat 5 tane atar, 3. saat 2 tane atar gibi kimse bilemez sayıyı.
    Konuyu açtığım saat'e bak şu an ki saate bak saatlerden söz edersek eğer ;

08:37 - 12.43 Arası
    Crystal 6 adetti - 2 adet geldi
    Crude Sapphire 3 adetti - 2 adet geldi
    Opal 6 adet adetti - 1 adet geldi
    Upgrade Scroll 18 adetti - 5 adet geldi.

Dahası var mı bu işin.

Bence bu işin ne şans ile ne de saatler ile ilgisi var. İnsan bu kadar şansız ise yaşamasın bence

Sizlerden zaten dropları düşürdük açıklamasını yapmanızı beklemiyoruz. Yapmazsınız da zaten böyle bir açıklama ama birazcık şeffaflık önemli. Bu sıkıntıya düşen sadece ben miyim yoksa başka arkadaşlar da var mı bunu öğrenmek istiyorum.
    Last edited by Futuredemarch; 01-13-2019 at 10:48 AM.

Junior Member
    Git dene bi bak

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Arkadasa katiliyorumKeremashta kasiyorduk, son 3 gundur, dedik heralde duzelir ama sonuc ayni.4 saat 35m drop.1 saat hic tas atmadi zaten.smdi 3 kisi bu parayi nasil boluscez.pot parasi sadece.

Senior Member
    bence bir problem yok. yaratıklardan drop arttırımı azaltımı sandıgınız kadar kolay bir şey olacağını düşünmüyorum kaldı ki gün aşırı sürekli drop oranlarıyla oynansın. ne yani bir yetkilinin elinde bi vana var sağa doğru çevirince drop artıyor sola doğru çevirince drop azalıyor mu. bu kadar kolay değil bunlarla oynamak arkadaşlar

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    bence bir problem yok. yaratıklardan drop arttırımı azaltımı sandıgınız kadar kolay bir şey olacağını düşünmüyorum kaldı ki gün aşırı sürekli drop oranlarıyla oynansın. ne yani bir yetkilinin elinde bi vana var sağa doğru çevirince drop artıyor sola doğru çevirince drop azalıyor mu. bu kadar kolay değil bunlarla oynamak arkadaşlar
    Ben yazacaktım benden önce yazmışsın. Drop oranı böyle bir vanaya bağlı birisinin kafasına göre düşürüp yükselttiği bir şey değildir. Konuyu açan arkadaşın mantığı tam olarak şu, bu kadar saatte bu kadar adet çıktı şimdi çıkmadı birisi vanayı kapamış hehe güldürdün.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.