Results 1 to 3 of 3

Thread: Hapis

Junior Member

Hapis

61 LWL ROGUE oyuncusuyum 800 kc yükledim oyuna başlayıp oyun içi paraya çevirip oyundan zevk alabilmek için ama dün gece 03:00da oyundayken pazarı kurmuştum pus itemlerini satıyordum. Saba saat 10da ise hapisteydim 61 lwlim ne boos kestim ne slot kesip item düşürdüm hiçbişey yapmadım ben neden makro tbl yada kosp kullanayım benim hiçbirine ihtiyacım olmadı ki suçumun ne olduğunu bile bilmiyorum ne bi mail ne bir başka bişey var hiçbişeyden haberim yok sadece hapisteyim ve hesabımı oynayamıyorum bunun açıklamasını kanıtını istiyorum neyimi gördünüzde neden hapisteyim gerçekten bilmiyorum birine küfür falanda etmedim hiçbişey yapmadım neden sorumlu olabilirim ki cezalandırılmış olabilirim sadece oyuna girip bişeyler yapmayı deneyen bi öğrenciyim sadece eğlence amaçlı başka birşeyde değil....

Nick=Tantalos
    Server=Rosetta

Bu aciklamalari kopyala yapistirmi yapiyonuz anlamadim ki her hapise dusen ayni seyi yaziyor hakliymis gbi bide kanıt isteyip atarlaniyo. Bu yaptigin aciklamaya kadir bile inanmaz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Hesabınız için bilgi almak veya itiraz etmek için Destek Ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Destek Bileti

Aşağıdaki konuyu incelerseniz hapse düşmenize sebep olabilecek durumları görebilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında 119