Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 98
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus

Destan Sunucusuna ICS/OTP Giriş Zorunluğu

Merhaba Arkadaşlar

Bildiğiniz üzere Destan Sunucunda illegal olaylar üst seviye çıkmış bulunmaktadır. Karus ırkının exp slotları, illegal program kullanan kişiler tarafından sürekli mob çekilerek hem exp kayıplarına hem de işlerine giden ya da uyuyan oyuncuların gereksiz yere bilgisayarlarının açık kalmalarına sebebiyet vermektedir. Bu olaylar yarın Human ırkının da başına gelebilir.

Utc girişlerinde illegal karakterlerin rahatça Destan Sunucusuna giriş yapıp düşük level sıkıntısı çekmeden başka kişilerin haklarını fazlası ile yemelerine sebebiyet vermektedir.

Farm slotlarında düşük level karakterlerle rahatça fazla coins (GB) sokup Sunucunun kalitesini düşürmektedirler. Bununla kalmayıp farm yapmaya çalışan kişileri de rahatsız edip emek hırsızlığı yapmaktadırlar.

Otp kesin çözüm sağlar mı derseniz yine de sağlamasa bile en azından bu durumu azaltmış olur. Otp sisteminin zaten yararlı olduğunu, oyuncuların karakterlerinin koruma altına alındığını Oyun Yöneticileri her seferinde dile getirmişlerdir. Destan Sunucusuna girişte de Otp nin zorunlu hale getirilmesini istiyoruz. Sonuçta Otp girişinin kolay ve masrafsız olduğunu biliyoruz.

FatalityRiders Clanı
    LostAlliance Clanı

• ICS Sistemine http://otp.nttgame.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Last edited by the_J0LLYJ0KER; 05-15-2017 at 01:16 AM.

Junior Member
    Çok doğru katılıyorum birader bu şekilde olmaması lazım DESTANA GİRİŞ İÇİN OTP ŞART OLSUN RAHAT EDELİM
    Last edited by WooRHeeS33; 05-15-2017 at 12:40 AM.

Junior Member
    helal olsun reis haklısın OTP zorunlulugu gelsin

Senior Member
    Nickname
    TARGET
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu zamana kadar o kadar kaliteli olan bir sunucuda OTP'nin zorunlu olmaması zaten garip. Küçük bir güncelleme ile getirebilir.

ben sizden farklı düşünüyoru bence o serverin buzamana kadar kaliteli kalmasının sebebi otp olmamasından kaynaklanıyor benim yorumum destana otp geldiğinde rosetta daha kaliteli bir server olur otp olsun çok iyi birşey ama zorunlu olmaması serverin kalitesini arttırıyor dediğim gibi buda sadece benim düşüncem şuan akara serverinde oynuyorum otp zorunlu benim için eziyet oluyor evden hariç hiçbir yerde oynayamıyorum eskiden arkadaşlarla oynardık int. cafe olsun işyerleri olsun ortak char kullanımları birbirlerinin charları ile oynamaları falan ve ben suan evden hariç hiçbiryerde giremiyorum herkesde android veya ios telefon yok örnek olarak ben windows phone kullanıyorum telefonumdan çok memnunum yıllardır kullanıyorum en ufak kasma donma yok ama otp de en büyük sıkıntılarımdan birtanesi

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Destan Sunucusunun bu zamana kadar kaliteli kalmasının sebebi polemiklerin aşırıya kaçmaması ve Yeni Sunucu muhabbetinde Sunucusunu terk etmeyen oyuncular ayakta tutuyor. Ben maddeler olarak yazdım bu maddelerden şikayet etmeyen Destan Sunucusunun oyuncuları yoktur. Rosetta Sunucusunu bitiren üstün item sınıfı ve aşırı polemikten başka bir şey değildir. Rosetta Sunucusu her seferinde birleşime gittiğinde oyunu bırakan 2. Sunucu da bulunan oyunculardı.
    Last edited by the_J0LLYJ0KER; 05-15-2017 at 02:46 AM.

Member ElderXochiquetzal's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FatalityRiders/ElderSociety
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    kemikleşmiş oyuncu kitlesi barındıran bir serverin otp/ıcs gibi bir sistemle korunması bizi rahatsiz etmeyecegi gibi illegal aktiviteyi minimum seviye getirmesi, bence bu serverda oynayan oyuncuların daha da oyuna baglanmasına ve oyunun her koşesinde zevk alacagi bir hale getirecektir. hakkettikleri bir unsurdur.

3 yildir eldersociety (şimdi ki adiyla fatality riders) olarak destan serverinde oynamaya devam ediyoruz. kimi zaman bizi oyundan sogutacak kadar illegal aktivite olaylarına maruz kaldık ve halada bu aktiviteleri oyunun icersinde görüyoruz. otp/ıcs sistemi zorunlulugu bu rahatsiz verici olaylari biraz da olsun zorlaştıracagından bu konuya tamamen katiliyorum. biz bu serverda dengenin, mucadelenin kalması için her zaman özen göstermişizdir. oyunun neresinde olursa olsun illegal bir eyleme gözlerimizi kapatip öylece yanından gecip gitmedigimiz gibi destan serverina sahip cikan herkesin aynı fikirde olacagını düşünüyorum.

bu serverin sabit oyuncuları zaten bu sistemi kullanıyor ve hiç bir rahatsizlik duyacaklarını zannetmiyorum. bu bize ntt game'in verecegi bir hediye olur ve eminim illegal aktivite icerisinde olmayan her oyuncu mutlu eder.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    OTP zorunluluğu DESTAN' ı bitirir. Rosetta'ya dönüşler olur. Benden demesi

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bence tüm sunucularda OTP giriş zorunluluğu olmalı. Ancak benim gibi düşünmeyen hatrı sayılır bir kitle var, bu oyuncuların istekleri gözardı edilmemeli.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Yeter artık chitin görevi için kasanlara senelerdir niye bir şey yapılmıyor.

7-8 aydır niye sürekli multi var niye koxp hiç fixlenmiyor ?

Tefon zorunluluğu gelse ne olacak adamlar yurtdışı hatlatı çok ucuza alıyor 400 cash çekiyor pustan item satıyor pazarda koxp devam milyon tane şey yapılabilir koxp bitirmek için ama malesef yılardır ufacık şeylerin bile düzelmesini bekliyoruz.