Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Senin gibiler defans için de alabilir.

Ben onun için alıyordum zaten ya sayende aydınlandım ama şöyle bir sorun var . Arkadaş hp rec 'in mage lerde çalışması ile ilgili soru sormuş sen ne için alındığını söylemişsin ? Konuya abestle iştigal etmek ile ilgili bir forum etkinliği olursa 1 . olmanı en içten duygularımla dilerim.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by purorcute View Post
    Ben onun için alıyordum zaten ya sayende aydınlandım ama şöyle bir sorun var . Arkadaş hp rec 'in mage lerde çalışması ile ilgili soru sormuş sen ne için alındığını söylemişsin ? Konuya abestle iştigal etmek ile ilgili bir forum etkinliği olursa 1 . olmanı en içten duygularımla dilerim.
    Bence hp recovery a bakmaya gerek yok demek istediğimi anlatamadığım için suç bende. Her kapasitedeki insanın anlaması için bundan sonra daha gayretli olacağım.

Arkadaşa benzer bir konu açıldığı ile ilgili yardımcı olayım da daha fazla muhatap olmayalım genç adam

https://forum.nttgame.com/forum/show...=draki+pendant

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Hiçbir şekilde çalışmamakta.

2 yıl önce resmi forumdan yazmıştım. GM arkadaşlar ilgilenceklerini söylemişlerdi. Ama durum hala aynı.

https://www.youtube.com/watch?v=I9nKdmOk5QA

Junior Member
    Bu konuda baskı kurmalıyız. A a S draki pendantım var mageyim. Çöp item gözüyle bakıyorum. Regen olmadığı için

Junior Member
    Sen yazmadan önce kimse yazmadığı için denedim çalışmıyor Şimdi soru
    1-benim mavi trina ve jewel of absorbation zararını kim karşılıcak
    2-yanma ihtimali olan bir itemin böle bir hatası var ise playerlara söylenmesi yada o özelliğin kapanması gerekmiyormu
    Last edited by MDZ007; 01-13-2019 at 01:51 AM.

Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Bence hp recovery a bakmaya gerek yok demek istediğimi anlatamadığım için suç bende. Her kapasitedeki insanın anlaması için bundan sonra daha gayretli olacağım.

Arkadaşa benzer bir konu açıldığı ile ilgili yardımcı olayım da daha fazla muhatap olmayalım genç adam

https://forum.nttgame.com/forum/show...=draki+pendant
    Tek sorusu hp recovery çalışıp çalışmaması olan arkadaşa verdiğiniz mantıklı cevaplardan dolayı müteşekkirim." Genç adamdan " sayın büyüğümüze sevgi ve saygılarla.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by purorcute View Post
    Ne jamadar içinmi alınıyor?Ben 7 def veriyor o yüzden alınıyor diye biliyorum ama eminmisin?
    Yapma da 7 def icin o kadar para verilmez. Yazikk.......