Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Adam banlatmak bukadar kolay mi? Tehtitin yaptirimi var mi?

Az önce jr ye tıkladıktan sonra uzun zamandır farm yaptığım eslant red dragona gittim. saatte 3 bus ve para aldığım için orada farm yapmaya karar verdim 10dk. k*xper a benzeyen bir mage sürekli aynı hareketlerle dragonu kesiyordu sonra oturuyordu diye bandicam açtım. sadece bir kere denemek için trade attım. reddetmedi. canavar vurmaya devam etti. o sırada alt tab ile bandicami calıstırcaktım ki reddetti ve videon hayırlı olsun yazdı. ben de uzatmamak icin sadece 1 kere trade attığımı ve bunu denemek için yaptığımı, art niyetli olmasaydı reddetceğini kendini kasıtlı canavara yatırtmaya calısmayacağını söylediğim halde 5-10kere beni tacizde bulundu. 3günün hayırlı olsun. videoda güzel çıktın. banlanacaksın tarzında. ben adamı banlatmak isterken illegal kullandığını düsündüğüm icin adam beni banlatacağını söylüyor. kısacası hic bir art niyetim olmadan bir kere video icin trade attım ve reddetmedi sonra ban yiyeceğimi yazdı.

bu konu hakkında yetkili birisi yazabilir mi? böyle tehtitleri report etsem işe yarar mı? veya buradan bu tarz arkadaşlara bildirimde bulunur musunuz? tehtit etmek , banlatmanın bukadar kolay olmadığını?

edit: dakikalardır tehtit yiyorum. pm blocklamak zorunda kaldım. arkadaşlarımla konuşamıyorum. diyor ki öyle sağa sola 1 kere de olsa trade atamazmışım. discordta 10lwl olup reporter mıdır nedir ondan olmam gerekiyormuş. ayrımcılık mı yapılıyor yoksa? gerçekten kafam karıştı. artık kimseyi report etmeyeceğim. düşünsenize makro adam kanıtlamak icin bir sefer trade atıyorsunuz o sırada reddetmiyor 20-30 sn sonra reddedip 3gün banın,hapsin hayırlı olsun diyor ne kadar kendinden emin. daha kimseyi report etmem böyle olacaksa
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 01-11-2019 at 07:48 PM.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bune kardeşim ya slotu adamdan alıyorsun seni banlatcam kxp tbl arena da adam kesiyorsun gelip küfür ediyor vs herkesin ağzında Ban Ban Ban
    Düzgünce oyununu zu oynadıktan sonra gm lerde milleti banlamaya çok hevesli değildir tehdit eden ettiğiyle kalır en güzel yöntem
    Chat blok a adamın nickini yazıyorsun ve bidaha hiçbir yazdığını görmüyorsun müthiş dimi

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Bune kardeşim ya slotu adamdan alıyorsun seni banlatcam kxp tbl arena da adam kesiyorsun gelip küfür ediyor vs herkesin ağzında Ban Ban Ban
    Düzgünce oyununu zu oynadıktan sonra gm lerde milleti banlamaya çok hevesli değildir tehdit eden ettiğiyle kalır en güzel yöntem
    Chat blok a adamın nickini yazıyorsun ve bidaha hiçbir yazdığını görmüyorsun müthiş dimi
    Haklısın da inan bana ne slot almak ne başka bir şeydi derdim. sürekli benzer hareketleri tekrarlıyor diye bandicam açtım trade attım 1 kere reddetmeyince de emin oldum k*sp olduguna ama pisman etti beni. discortdan girdi hapis cezasından çıktı. gerçekten böyle bi sebep yüzünden ceza almak istemediğim icin bir daha hileci video almayacağım sanırım

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    madem trade i reddedebiliyor demek ki orda o vakit bloklar ki zaten öldürme kasıtlı yapmadıgın hp sinden belli olur seni report ettiyse cr deki gm nin bunları gözardı edeceklerini sanmıyorum herşeyi kafana takma bu oyunu oynayacaksan oyundakileri BOŞVER ereceksin.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Hileci de olsa trade atarak yatırma/deneme hakkın yok. Bir kişinin hileci olup olmadığını yöneticiler teknik inceleme yaparak anlayabiliyor. Sen onlara yardımcı olmak istiyorsan onların belirttiği şekilde kanıt sunman gerekiyor. Bu nedenle bu noktada hatalı olduğunu düşünüyorum.

Soruna gelecek olursam bence adam banlatmak o kadar kolay değildir.

Trade atmak ban sebebimi çok sacma z

Senior Member
    trade atmak ban sebebi. eğer videoda ise banlatabilir.
    birinin hile olup olmadıgını anlamak için battle teklifi atmanı istiyor gmler. çünkü adamın hareketini engellemek ban sebebidir bu değil

Senior Member
    benim bildiğim Luring in cezası var yani slota mob çekmenin. Trade atmanın bir cezası yok

Red dragonu kesen kişi kaç farklı şekilde kesebilir ? 1 tane mop var amudami kalksın mesela ? Widioyu açtın adama selam vs bişey yazdinmi cewap gelmedi ki adam sana cevap vermek zorunda diil cevap gelmedi beklersin mageyse skiller hawada uçar daha önce hiç gormedinmi okcuysa zaten anlarsın ? Tamam bunlar okey widio cekiceksin adam koxp eminsin trade diil Battle aticaksin adam slot donerken saga sola git can sıkıntısı trade at neden koxper olduğunu düşünüyorum (gm) misin sen moderatör ? Saga sola koxp düşüncesiyle sana kim trade atma fikrini verdi ? İnşallah vidio çekmiştir de bı hapis veya 3 gün banlanirsinda nasıl report edilir öğrenirsin güzel kardeşim