Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Açıklama yapılacak olsa sayaç konulmazdı arkadaşlar. Biraz daha sabredin az kaldı. Mevcut konudan devam edin diye kilitlerler zaten birazdan.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Açıklama yapılacak olsa sayaç konulmazdı arkadaşlar. Biraz daha sabredin az kaldı. Mevcut konudan devam edin diye kilitlerler zaten birazdan.
    orası öyle ama 16 ocak 17.00 a denk geliyor bu saatte hiç bi zaman güncelleme gelmedi knight a %99 yeni server vs bişey açılacak ama bunu önceden oyuncular ile paylaşmaları lazım insanlar ona göre bi yol çizsin

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    herkese karşı bir düşmanlık var kardeş sende nedense
    Yok be bro bazen dayanamıyorum ama biri gelmiş diyor küfürden ban yedim banımı açın. biri diyor ARTIK YETER AÇIKLAMA YAPIN. yani bunların hepsinin cevabı bariz. adamlar sayaç koymuşlar siteye. 16sında belli olacak işte her şey. böyle konular açmaya ne gerek var

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    orası öyle ama 16 ocak 17.00 a denk geliyor bu saatte hiç bi zaman güncelleme gelmedi knight a %99 yeni server vs bişey açılacak ama bunu önceden oyuncular ile paylaşmaları lazım insanlar ona göre bi yol çizsin
    Kankacım kariyer yolunu mu çiziyorsun nedir mesele. Oyun la bu 16sında çizersin yolunu

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Küfürbaz haydolara iyi oluyor aglayin burda saydirirken aklınıza gelmiyor dimi banlanacaginiz qteyeyw

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bey_J9AqHerx View Post
    Dostum en ufağından görev sıfırlama tarihi için bile 1 ay süründürdüler. Üstüne tepki gösterenlere bir dünya yakışıksız cevap verildi. Açıkçası oyuncunun rahatını falan düşündüklerini sanmıyorum.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Kankacım kariyer yolunu mu çiziyorsun nedir mesele. Oyun la bu 16sında çizersin yolunu
    kendi adıma konuşmadım o kadar item alan var para yatıran var farm ile bi çok uğraşıp zarar eden var bu olay yüzünden bunlarıda düşünmek lazım

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    adam haklı aslında. 2güne premiumum bitiyor. millet öyle hurafeler uydurdu ki premium almama gibi bir düşünce belirdi. Kur sabitleme, pus indirimi vs. pre alırsam ve indirim gelirse çok üzülürüm

Bunun sayaçla alakası yok bunun bizim gibi eski sunucularda oynuyan oyuncular için yapılması gereken bir açıklamaları olacağını düşünüyorum.

Senior Member iVibe's Avatar
    oyunu oyun için oynayan için şuanki durum efsane güzel bir şey. Alacağın itemleri ucuzdan alabilirsin işte isteğin nedir?