Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Hybrid View

Bunun bir cevabı olmalı !

Herkesin dilinde yeni sunucu gelıcekmiş gibi konuşmalar dönüp duruyor bundan 2 hafta önce her gm her konuya girip Yeni Sunucu Planı bulunmamaktadır diye sürekli yazıp duruyolardı 1 haftadır hic bi gm ses cıkmıyor ve piyasalar sürekli çöküşe geçiyor bu konuya bir açıklık gelmesi lazım benim gibi bu konudan rahatsız olan cok kişi var artık bu söylemleri kırmanız gerekiyor sevgili yetkililer.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Noldu zarar mı ettin kardeş? Bu ayki faturaların çıkmayacak mı? Neden telaş bastı bu kadar...

Cevabı 5 gün sonra. Sabır.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Noldu zarar mı ettin kardeş? Bu ayki faturaların çıkmayacak mı? Neden telaş bastı bu kadar...

herkese karşı bir düşmanlık var kardeş sende nedense

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    herkese karşı bir düşmanlık var kardeş sende nedense
    Yok be bro bazen dayanamıyorum ama biri gelmiş diyor küfürden ban yedim banımı açın. biri diyor ARTIK YETER AÇIKLAMA YAPIN. yani bunların hepsinin cevabı bariz. adamlar sayaç koymuşlar siteye. 16sında belli olacak işte her şey. böyle konular açmaya ne gerek var

Quote Originally Posted by Philly View Post

Zarar falan ettiğim falan yok ben bu oyunu pk için oynuyorum telaş falan içinde de değilim.Böyle konu actıgım için farmer gözüyle bakman normal oyunun %90'ı farm yaparak geçim sağlıyor orası ayrı mesele benım sadece merak ettıgım niye şuan herkes susuyor bişeyler açığa kovuşmalı

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Oyunu iyice ticarete çeviren şahısların bu kadar tedirgin olması gayet normal. İşte bu yüzden eski zamanları özlüyorum.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Gm ler cvp verdi bazi konularin altina. Gerekli aciklama sayac suresi bitince yapikacak. Ya yeni server gelir gelmez bakin oynunuza item kaliyomus zarar ediliyomus oyun bu oyun ticaret kapisi degil. Ha illaticaret icin oynicak varsa sonuclarina katlanmak zorunda.

Quote Originally Posted by manin View Post
    Gm ler cvp verdi bazi konularin altina. Gerekli aciklama sayac suresi bitince yapikacak. Ya yeni server gelir gelmez bakin oynunuza item kaliyomus zarar ediliyomus oyun bu oyun ticaret kapisi degil. Ha illaticaret icin oynicak varsa sonuclarina katlanmak zorunda.
    Haklısın. Ben ticaret için ve farm yapmak için oynamıyorum ben pk'ımı atarım sunucumun durumu online olan kullanıcı sayısı pknin sürekliliği ilgilendirir beni.

kesinlikle açıklama yapılmalı büyük saçmalık sayaç tmm eyw da yeni server gelip gelmeyeceğini açıklamaları lazım ki ona göre insanlar serverda karakter sahibi olup gelecek şeyi beklesin veya yeni servera göre hazırlık yapsın en yakın sürede açıklama yapılmalı

Senior Member Savas3725's Avatar
    Gelecekler deseler ne olacak ? Ne değişecek.