Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    dostum umrumda bile değilsin. Ama hakkında bilmediğin şeyler için bu kadar emin konuşma bence küfür ettiğini yazının neresinde anladın?
    Umrunda olup olmamam umrumda değil.

Nerden anladım. Tam olarak buradan.

Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
    Biri bize küfrettiğinde crye şikayet ederken kanıt yeterli değil tarih yok konuşmanın başı sonu yok onu yok bunu yok denirken.

Dün pazarda dururken charım dc yedi girmek istediğimde 3 gün swear dan ban yediğimi gördüm
    Arkadaş hem kurallara göre rapor etmediğinden raporunun kaale alınmadığını yazmış. (Neden acab? Kurallara göre rapor etmediğin için olabilir mi?) Hem de küfürden report yediğini yazmış. (swear)

Dediğim gibi. Küfrün hiçbir şekilde haklı yanı yoktur. Resmi olarak yasalara göre bile suçtur. Kaldı ki oyun içinde klavyenin ve anonim nicklerin arkasına sığınıp bundan güç alarak ona buna sövmek daha da aşağılık bir davranıştır. İyi ki ceza almış, oh.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    sen olay hakkında ne biliyorsunda konuşuyosun kimin haklı kimin haksız olduğunu nerden biliyosun? boş konuşmak için konuşma amele !
    Bu mesajınida reportluyorum . Oyun içinde kxp küfür tbl ne varsa hiç usanmadan rapor ederim denk gelirse ve hergun böyle küfür eden insan reportluyorum sizin gibilere iyi oluyor git ötede zirla boş yapma .

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Küfürbaz haydolara iyi oluyor aglayin burda saydirirken aklınıza gelmiyor dimi banlanacaginiz qteyeyw

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Almış olduğunuz ceza da herhangi bir yanlışlık yada haksızlık görülmemektedir. PM blok gezmeniz farklı chat kanallarından insanlara hakaret etmeyeceğiniz anlamına gelmemektedir ki bu durumdan dolayı şikayet edilmiş ve cezai işleme tabi tutulmuşsunuz. Bu eylemleri bundan sonra ki süreçte devam ettirmeniz durumunda alacağınız ceza süresi artacaktır.

Hesabınız ceza süreniz sona erene kadar tekrardan aktif edilmeyecektir.

İyi forumlar.