Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by osko View Post
    Patheoz benim anlamadıgım.. şimdi k0xper yazan birisi. genie nin aynısını yazsa.. tamamen genie gibi olsa nasıl ayırt edeceksniz. edemezsin abi. üstünde genie yazan k0xplar var
    Ediyoruz ama, burada devreye birçok farklı kontrol yöntemi giriyor bunlardan birisi de Xign Code. Genie yazdıran illegal oyuncular da kapatılıyor, şunu söyleyebilirimki birinin kafasında "Genie" yazıp yazmaması çok önemli değil. Oyuncularımız "Genie" üzerinden yorum yaparak kişiler hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyor ancak bizim elimizde okadar çok seçenek varki genie var yok çok umursamamız bile gerekmiyor.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BAaaaniii View Post
    Bu eylemde adamlar size olan güveni sarsmak adına bir provakasyon yapmışlar. Bence başarılı da olmuşlar. Çünkü ben şunu anladım ki Koxp ile oyuna girip skilleri legal kullan seçeneğini seçen legal gibi hareket eden bir sahtekarın dosyasına loguna ıvır zıvırına bakarak anlayamıyorsunuz. Anca böle belirgin saçma hareketler yaparsa “aha bu koxp “ diyerek işleme alıyorsunuz. Yazık bize legal oynayarak harcadığımız emeklere. Yazık size bu ikilem de mücadele etmenize...
    Öyle olmuyor işte, burada bizden kontrol araçlarımızı açıklamamızı beklemeyin arkadaşlar. Normal şekilde hareket ediyor olsa bile yakalanıyorlar. Ivırına zıvırına bakarak çok fazla şey anlıyoruz.

Senior Member iVibe's Avatar
    Videodaki hareketin mantıklı tarafı yok ben gm olsam sistemi bu şekilde meşgul eden insanları hile olmasa da banlardım. Çocuk oyuncağı değil bu insanlar mesai emek harcıyor.

Üstelik ceza için illa eylemi gerçekleştirmek gerekmiyor kafanıza kilotlu çorap geçirip bankaya para çekmeye gidin bakalım nasıl bir tepkiyle karşılaşcaksınız

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Üstelik ceza için illa eylemi gerçekleştirmek gerekmiyor kafanıza kilotlu çorap geçirip bankaya para çekmeye gidin bakalım nasıl bir tepkiyle karşılaşcaksınız
    Haha Duruma en iyi örnek daha iyi açıklanamazdı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Öyle olmuyor işte, burada bizden kontrol araçlarımızı açıklamamızı beklemeyin arkadaşlar. Normal şekilde hareket ediyor olsa bile yakalanıyorlar. Ivırına zıvırına bakarak çok fazla şey anlıyoruz.
    Kim ne derse desin haksız bir durum varsa çözülüyor. Benim yeni açtığım karakterler (hepsinde premium vardı ve farklı pc ler) vardı pazar için ban yediler üzülmedik dert etmedim bile akşam ticket attım (saat 21:00) yarın öğlen 13:00 gibi banlar kalkdı. Kimse durduk yere ban yemez. Bende yaşın 16-17 iken koxp kullandım ve ban yedim. Aman charı açın diye ağlamıyorum adamlar haklı.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durumla ilgili herhangi bir haksız ceza bulunmamaktadır. Bahsedilen kişiler farklı farklı illegal kullanımları olması sebebiyle kapatılmış ve tekrar aktif hale getirilmemiştir. Bu video ise sadece durumlarla ilgili bilgileri olmayan kişileri kandırmak için hazırlanmış bir çalışmadır.

Hile programını açıyorum ve sisteme yakalanıyorum. Sonrasında böyle bir video çekiyorum, kendimi cheat reports'a raporluyorum, banlanınca nttgame çalışanları haksız ban atıyor tarzında bir propaganda başlıyorum.

Bunu herkes yapabilir arkadaşlar.

İyi oyunlar.
    Gerekli cevap burada mevcut arkadaşlar, konu yoruma kapalıdır.