Results 1 to 1 of 1
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

Knight Online Promosyon Kodu - Bilet Oluşturma Rehberi

Merhaba,

Destek sistemimizde Knight Online Promosyon Kodu kategorisi için oluşturacağınız biletler hakkında genel başlıkları ve açıklamaları aşağıda görebilirsiniz.

Soru 1: Knight Online canlı yayınlarından/sosyal medya/forum etkinliklerinden ödül kazandım. Ödül ne zaman bana ulaşır?
    Cevap 1: Canlı yayınlarımız ve sosyal medya hesaplarımız ve forumumuz üzerinden yaptığımız çekilişler ve düzenlediğimiz etkinliklerden ödül kazanan oyuncularımızın ödülleri kazananların açıklanmasından sonra en geç 1 hafta içerisinde oyuncularımıza gönderilmektedir. Bazı dönemlerde yoğunluktan kaynaklı gecikmeler yaşanabilmektedir. Böyle bir durumda bize bilet gönderebilirsiniz.

Soru 2: Düzenlemiş olduğunuz offline etkinliklerden birinde (turnuva, fuar vb.) promosyon kodu kazandım. Fakat bu kodu aktif edemiyorum. Ne yapmam gerekir?
    Cevap 2: Elinizde bulunan kodun hesap üzerinde aktif edilememesinin farklı sebepleri olabilir.

*Kodun kullanım süresinin dolmuş olması
    *Hesap üzerinde daha önce bir kodun aktif edilmesi üzerine aynı etkinlikten farklı bir kod ile ödül alınmaya çalışılması (Genellikle kodlar her hesapta bir kere aktif edilecek şekilde üretilmektedir)
    *Kodun portal üzerinde yanlış bir bölümden aktif edilmeye çalışılması

Siz yine de böyle bir durum ile karşılaştığınızda bu kategoriye giriş yapıp, karşınıza çıkacak bilgi formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurun ve kısa bir açıklayıcı yazı yazın.

Burada yer alan sorular ve yanıtları zamanla güncellenebilir.
    Last edited by Khaliz; 01-11-2019 at 03:25 PM.