Results 1 to 1 of 1
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

PUS/Ödeme/Harcama Sorunları - Bilet Oluşturma Rehberi

Merhaba,

Destek sistemimizde PUS / Ödeme / Harcama Sorunları kategorisi için oluşturacağınız biletler hakkında genel başlıkları ve açıklamaları aşağıda görebilirsiniz.

Soru 1: Npoint yükledim ama hesabıma ulaşmadı? Bunun sebebi nedir?
    Cevap 1: Bazı zamanlarda sistemlerimizde yaşanan yoğunluktan kaynaklı olarak satın aldığınız Npoint'leriniz hesabınıza geç yüklenebiliyor. Böyle bir sorun yaşadığınızda hemen bilet göndermenize gerek yoktur. Belli bir süre bekledikten sonra halen Npoint alımınız gerçekleşmediyse aşağıdaki bilgilerin yer aldığı bir bilet oluşturunuz.

Npoint Alım Tarihi: (Gün/Ay/Yıl ve saat bilgisi)
    Npoint alımı gerçekleştirdiğiniz ödeme kanalı: (ESN, Kredi Kartı, Mobil vb.)

Soru 2: Yanlış hesabıma Npoint yükledim. Lütfen bu Npoint'i diğer hesabıma aktarır mısınız?
    Cevap 2: Kurallarımız gereği hesaplar arasında Npoint aktarımı gerçekleştirebilmemiz mümkün değildir. Bu durum ancak süresiz olarak uzaklaştırılmış veya silinmiş bir hesaba, bu işlemden sonra yapılan Npoint alımları için gerçekleştirilebilmektedir. Eğer bu şartlara uyan bir hesabınıza yükleme yaptıysanız aşağıdaki bilgilerin yer aldığı bir bilet oluşturunuz.

Npoint Alım Tarihi: (Gün/Ay/Yıl)
    Yükleme yaptığınız hesabın ID'si:
    Aktarımın yapılmasını istediğiniz hesabın ID'si:

Soru 3: PUS/Web Shop üzerinden eşya/premium aldım, fakat bana ulaşmadı veya eksik geldi. Lütfen yardımcı olun.
    Cevap 3: Eğer satın almış olduğunuz eşya veya premium hizmeti hesabınıza ulaşmadıysa;

Aldığınız eşya ve adedi
    Alım tarihi
    Tarafınıza kaç adet eşyanın ulaşmadığı (aldığınız eşyalardan bazıları ulaşmadıysa) bilgileri ile bize bilet gönderiniz. Yapacağımız kontroller sonrasında sorun yaşadığınız tespit edilirse sorunun çözümü adına ilgili departman ile iletişime geçilecektir.

Soru 4: Paypal ile ödeme yaptım, fakat halen kabul edilmedi. Ne yapmalıyım?
    Cevap 4: Yurt dışında yaşayan oyuncularımızın Paypal ile yaptıkları Npoint alımları güvenlik sebebi ile ek kontrollerden geçirilmektedir. Bu kontroller de 72 saate kadar sürebilmektedir. Eğer 72 saat sonunda ödemeniz herhangi bir sonuca ulaşmadıysa destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru 5: Ben PUS üzerinden yanlışlıkla .... eşyasını aldım. Bunu iade edebilir miyim, ya da farklı bir eşya ile değiştirebilir miyim?
    Cevap 5: NTT Game kuralları gereğince oyuncularımızın satın almış oldukları eşyaların iadesi, farklı bir sunucuya taşınması, değişimi mümkün değildir.

Soru 6: PUS üzerinde aldığım eşyanın üstünde 72 saat geçmesine rağmen takas/pazar özelliği aktif olmadı. Bunun sebebi nedir?
    Cevap 6: Bazı dönemlerde PUS eşyalarında bulunan 72 saatlik takas/pazar özelliği normalde biraz daha uzun sürebilmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda 1 gün daha bekleyiniz ve tekrar test ediniz. Eğer halen sorununuz devam ediyorsa destek ekibi ile iletişime geçiniz.

Burada yer alan sorular ve yanıtları zamanla güncellenebilir.
    Last edited by Khaliz; 01-15-2019 at 03:01 PM.