Results 1 to 1 of 1
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

ICS/OTP - Bilet Oluşturma Rehberi

Merhaba,

Destek sistemimizde ICS/OTP kategorisi için oluşturacağınız biletler hakkında genel başlıkları ve açıklamaları aşağıda görebilirsiniz.

Soru 1: Hesabımın ICS hizmetinde bağlı olduğu telefon numarası kapandı/numaraya erişimim yok. Ne yapmam gerekiyor?
    Cevap 1: Hesabınızda tanımlı olan ICS hizmetine kayıt ettiğiniz telefon numarasını kaybettiğiniz takdirde operatörünüz ile iletişime geçmeniz ve eski hattınızı tekrar çıkartmanız gerekmektedir. Eski numaranıza erişemediğiniz takdirde ICS sayfasında işlem yapabilmeniz de mümkün olmayacaktır.

Soru 2: AnyOTP programı üzerinde üretilen kodu girdiğimde hata ile karşılaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
    Cevap 2: Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda AnyOTP programı üzerinde üretilen kodları tekrar tekrar girmeyiniz. Aksi halde 10 defa yapılan hatalı girişten sonra AnyOTP programı engellenir ve sıfırlama için de 5 Npoint harcamanız gerekir.

Böyle bir problem yaşadığınızda destek ekibi ile iletişime geçebilir, sorununuzun çözümü hakkında yardım alabilirsiniz.

Soru 3: Bilgisayarıma format attım/AnyOTP proramını sildim. Programı tekrar yüklediğimde OTP ID ve Auth Code bilgileri kabul edilmiyor. Ne yapmam gerekir?
    Cevap 3: Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda destek ekibi ile iletişime geçerek AnyOTP bilgileriniz hakkında destek alabilirsiniz.

Soru 4: Hesabım için AnyOTP programını hem bilgisayarım, hem de mobil cihazım üzerinde aktif edebilir miyim?
    Cevap 4: Evet, hesabınız için AnyOTP programını her iki cihazda da aktif edebilirsiniz. Bu konuda nasıl hareket etmeniz gerektiği hakkında bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

Soru 5: Sahip olduğum telefon numarasında hali hazırda 3 hesap kayıtlı. Diğer hesaplarımı siler misiniz?
    Cevap 5: Destek ekibi tarafından böyle bir işlem yapılabilmesi mümkün değildir. Böyle bir durumda izlemeniz yol gereken hakkında bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

Soru 6: AnyOTP programında SE3005 hatası alıyorum bu nedir?
    Cevap 6: Bu hata genelde süresi dolmuş bilgilerin kullanılması veya hatalı bilgi girişinden kaynaklanmaktadır. Ne yapmanız gerektiği bilgisini destek ekibinden alabilirsiniz.

Burada yer alan sorular ve yanıtları zamanla güncellenebilir.
    Last edited by Khaliz; 03-26-2019 at 09:18 AM.