Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Arrow Sadece İSTEK Ve tamamen Knight Online' sevenler için açılmıştır! görüş bildirelim

Dünyada sadece 1 tane knight online noktası olmalı.. bunu yapa bilecek güce sahip insanlar var.
    Böyle birşey olursa knight eskisinden daha iyi olucaktır ve dünya genelinde yeni nesillerin'de başlamasını saglayacaktır..
    bu tamamen uluslar alası olan ilişkilere baglı, nttgame ekibi bunn üstesinden gele bilir..

veyahut 16.ocak.2019 böyle birşey ola bilir mi ?
    Last edited by osko; 01-11-2019 at 10:21 AM.

Senior Member

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    koreko steam kapatılmalı mı oyunun asıl sahibi zaten koreko
    nttgame yayıncı firma yapımcı değil
    lisanslı olan her yayıncı istediğini istediği yerde açabilmeli tek platformda altına almak yapımcının elinde

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ozkanbaba106 View Post
    koreko steam kapatılmalı mı oyunun asıl sahibi zaten koreko
    nttgame yayıncı firma yapımcı değil
    lisanslı olan her yayıncı istediğini istediği yerde açabilmeli tek platformda altına almak yapımcının elinde
    aslında çeşitli bahaneler arıyoruz enden usko bitit diye. tamamen asıl sebebi bu biliyormusun. başka bir sebebi olamaz
    2008 yılında' ben geceleri lvl kasarken türk partisi bulamıyordum mesela. o yüzden knight zevkliydi sadece türkler bu oyunu zevkli kılamıyoruz. ksıa sürüyor. global olmalı..
    Last edited by osko; 01-11-2019 at 09:55 AM.

Quote Originally Posted by osko View Post
    aslında çeşitli bahaneler arıyoruz enden usko bitit diye. tamamen asıl sebebi bu biliyormusun. başka bir sebebi olamaz
    2008 yılında' ben geceleri lvl kasarken türk partisi bulamıyordum mesela. o yüzden knight zevkliydi sadece türkler bu oyunu zevkli kılamıyoruz. ksıa sürüyor. global olmalı..

Mesela şöyle düşünürsek basit bir yoldan. Günümüzdeki Lol denilen paçavra bir oyun tamamen yabancılar ile ayakta durmakta.. türklere özel açılsa inan biter anında..
    Türkiye'ye özel server var zaten LoL'de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by deadprof61 View Post
    Türkiye'ye özel server var zaten LoL'de.
    farkındaysan o kdr şeyi okumuşsun . sadece lol den bahane bula bilmişsin.
    konumuz amacı o degil..

teşekküler düşüncelerin için
    Last edited by osko; 01-11-2019 at 09:52 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    tek knight online olması imkansız.. bir kere en başta usko harici diğer hiçbir kngiht onlnie'ya premium şartı aramıyor. ben hatırlıyorum jpko da 2005li yıllarda server dolu diye giremezdim. sıra bekleme yoktu direk dc verirdi. bizde sürekli tıklardık. adamların premiumsuz giremeyecekleri oyuna sıcak bakmazlar. steama bile açıldığında 1 hafta giremedim oyuna sıra beklemekten

Junior Member
    Veee koreko kapanır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HyzaaaaR View Post
    Veee koreko kapanır.
    evet gerçekten dostum ciddi bir tespit yapmışsın. nttgame yayıncı firma oldugu kadar yapımcı yönleride vardır. bu işi baglaya bilirler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by osko View Post
    evet gerçekten dostum ciddi bir tespit yapmışsın. nttgame yayıncı firma oldugu kadar yapımcı yönleride vardır. bu işi baglaya bilirler.
    Nttgame sadece yönetici firma. Elbette yaptırım güçleri var ama uskoya gelen bütün patchler koreko'dan alınıyor. Asıl menşei orası yani. Koreko'nun kapanması durumunu konuşmak komik. Kaldı ki bütün oyuncu kitlesini tek bir sunucuda toplamak da hayal. Asya sunucularında oynayan bir avrupa oyuncusu ortalama 250 ping değerleriyle oynayacak. Yani korede yapılan bir hareketi 2.5 saniye sonra görecek. Sen karşındaki adamın yaptığı hareketi 2.5 saniye sonra göreceğin laglı bir serverda oynamak ister misin? Ya da oynayabilir misin? Mantık dışı düşünceler hocam bunlar...