Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Exclamation Sayın Gm ve Moderatör Arkadaslar Bir Sorum Olacaktı İlgilenirseniz Sevinirim . ?

Bu kaçıncı konum artık farkında bile değilim attığım mesajlar direk siliniyor bumu sizin uslubunuz oyuncuya saygınız ?
    Yıllar sonra oyuna dönüş yapıcaz ve sizden bir cevap istiyoruz ona göre hareket edicez. O kadar reklam veriyorsunuz eski userleri tekrar çağırıyorsunuz geliyoruz bir şey soruyoruz takmıyorsunuz eski useri takmayacaksınız neden reklam veriyorsunuz?

Bu soruyu cevaplamak bu kadarmı zor ??? Eskiden X serverlerda çekilmiş videolarımız var youtube platformunda ve sımdı yeni sunucu gelırse team olarak tekrar başlamayı düşünüyoruz kanalın şifresini unuttuğumuz için videolarıda silemiyoruz uskoda başladığımızda nicklerimiz ileride bize sıkıntı yaratırmı herhangibir problem olurmu gecmıste x sw lerde cekmıs olduğumuz pk vıdeoları yüzünden bu ya soru sadece bu 2 haftadır konuları sılıp cevap dahi vermiyorsunuz.
    Last edited by SLaughter17; 01-13-2019 at 11:01 PM.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    * serverı uskoyu bağlamaz
    Sonuç olarak senin videon report edildiğinde gerekli incelemeler yapılıyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Junior Member
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    * serverı uskoyu bağlamaz
    Sonuç olarak senin videon report edildiğinde gerekli incelemeler yapılıyor
    bende öyle düşünüyorum ama bazı forum sıtelerınde banlarlar felan demıslerdı o yüzden burada konu açma gereği duydum ama gm ve mod arkadaşlardan cevap verılmedi .

Senior Member
    o forum sitelerindeki adamlar usko oynayamadığı için çakma şeyler oynuyorlar zaten. uskoyu bilmiyorlar. çok para diyorlar. 15 günde kapanan çakma sitelere 200er tl yatırıyorlar paso. aylık 300 çok diyen adam aylık 400 veriyor söyleyince sana sövüyor. bu adamları dinlemek ne kadar mantıklı?

ayrıca ban olaylarında gmler sağ alttaki kısımda tarihi görmek istiyor. sunucu ismini görmek istiyor. en az 720p olmalı ve hiçbir oynama olmamalı video üstünde. çakma sitelerde hepsini tutturması imkansız

Junior Member
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    o forum sitelerindeki adamlar usko oynayamadığı için çakma şeyler oynuyorlar zaten. uskoyu bilmiyorlar. çok para diyorlar. 15 günde kapanan çakma sitelere 200er tl yatırıyorlar paso. aylık 300 çok diyen adam aylık 400 veriyor söyleyince sana sövüyor. bu adamları dinlemek ne kadar mantıklı?

ayrıca ban olaylarında gmler sağ alttaki kısımda tarihi görmek istiyor. sunucu ismini görmek istiyor. en az 720p olmalı ve hiçbir oynama olmamalı video üstünde. çakma sitelerde hepsini tutturması imkansız
    yorumun için sağol biraderim zaten onları takmıyorumda hani olurda simdi baya masraf yapıcaz tekrar uskoda iyi yerlere gelebilmek için yarın öbürgün sorun olurmu diye merak ediyorum geçmişteki x serverların videoları yüzünden ama cevap veren mod ve gm yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by SLaughter17 View Post
    yorumun için sağol biraderim zaten onları takmıyorumda hani olurda simdi baya masraf yapıcaz tekrar uskoda iyi yerlere gelebilmek için yarın öbürgün sorun olurmu diye merak ediyorum geçmişteki x serverların videoları yüzünden ama cevap veren mod ve gm yok
    kardeşim şöyle söyliyim örnek veriyorum bnm Q adlı karakterimi şikayet edicekler bunu için video almaları şart.videoda server ve sag alt kısımda tarih saat vs vs görünmesi lazım aksi halde işlem yapmıyor gm ler.Gönül rahatlıgı ile usko da legal bir şekilde oynarsan hiç bir şey olmaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by johnStatham04 View Post
    kardeşim şöyle söyliyim örnek veriyorum bnm Q adlı karakterimi şikayet edicekler bunu için video almaları şart.videoda server ve sag alt kısımda tarih saat vs vs görünmesi lazım aksi halde işlem yapmıyor gm ler.Gönül rahatlıgı ile usko da legal bir şekilde oynarsan hiç bir şey olmaz.
    mesela benim pm mi sikayet etseler bu kişi daha önce x çakma sw lerde oynamış bi sürü videoları var diye bişi olmaz dimi rahatça o pm yi kullanabilirim yani

Senior Member
    olmaz kardeş merak etme. gmler bakıyor detaylarına. çok fazla kanıt istiyorlar zaten böyle şeylere açık vermemek için.
    bir de sana tavsiye. eskiden oynadıgın her şeyi sil. ve mümkünse sıfırla da başla oyuna. hesabını sağlam yaptığında soyulma ihtimalini çok azaltır bu işlem

Junior Member
    Quote Originally Posted by naberlo0o View Post
    olmaz kardeş merak etme. gmler bakıyor detaylarına. çok fazla kanıt istiyorlar zaten böyle şeylere açık vermemek için.
    bir de sana tavsiye. eskiden oynadıgın her şeyi sil. ve mümkünse sıfırla da başla oyuna. hesabını sağlam yaptığında soyulma ihtimalini çok azaltır bu işlem
    zaten uzun suredır oynamıyordum o ilanları görünce başlama vakti geldi dedim yeni bi laptop aldım hp g5 250 özellikleri bunlar

intel r core tm i5-7200u

cpu 2.50 ghz 2.70 ghz

4 gb ram 64 x işletim sistemi 64 x tabancı işlemci yazıyor fazla anlamıyorum pc özelliklerinden rahatça oynayabilrim dimi kasma felan olmaz inş o kadar masrafa girdik bi yeni sw açılmazsa yandık

Junior Member
    @SkCLucky @AlonsoPedroLopez >>> size bir şey soracağım ben eskiden gordionda oynamaktaydın sonrasında oyunu bıraktım 1 yıl felan sahte sunucularda takıldım 3 5 videom var youtube da tabı aradan yıllar geçti panoda reklamınızı gordum bır umut beklemeye başladım yeni sw gelirse başlamayı düşünüyorum sımdı sorum ben ornegın x ısmını kullanacağım ama o x ısmıne yalancı sw lerde pk atarken cekılmıs 3 5 vıdeo var gecmıs zamanlarda suan bır bağım yok bu sebebden ban yermıyım ıcerıkılerı sılıcem ama eskı bı kanal olduğu ıcın sıfresını unuttum herhangıbır sıkıntı olurmu.
    Last edited by SLaughter17; 01-12-2019 at 02:43 PM.