Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hesap paylaşımında doğrudan hesap kapatılması yapılmıyor zaten, muhtemelen yorumları okumadınız. Bu gibi durumlarda hesap desteğinden mahrum etme hem oyun kurallarında yazıyor hem de Khenarth 2 post öncesinde belirtmiş. Nasılsa hesap kapatılmıyor diye de bu kuralları çiğnemeyiniz çünkü sözleşme dışı bu durumlar hesap kapatılmasına kadar gidebilir. İnisiyatif her ne kadar hafif olarak kullanılsa da tamamen kurallara uymanızı tavsiye ederim.
    Hocam benim sorularım direkt oyunla alakalı . Bu konuda oyun kurallarını güncellemeyi düşünüyormusunuz? Yoksa Gm insiyatifi devam mı edecek? (İnsiyatif devam ettiği sürece zan altında kalma durumunu açıklayamazsınız.) Ayrıca eskisi gibi cezalar 999 şeklinde olsa daha iyi olmaz mı. Ya serbest ise herkese serbest olsun (satış, paylaşım). Yasaksa herkese yasak olsun. Aleni bir şekilde yapanı banlayın da bizde görelim. ( Bana göre paylaşım yapmak , satış yapmak en gereksiz ban tercihi.)

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Evet tam olarak istediğimiz cevap geldi arkadaşlar.

" Bir diğer konu ise; GB-Karakter vb. her türlü oyun dışı alışveriş yaptığı tespit edilen hesaplara bir not düşülür ve o hesap destek ekibinden yardım alamaz. "

Gördüğünüz tl ve gb çeken karakterleri crye atabilirsiniz.

Teşekkürler Khenarth

merhabalar gb alışı ile ilgili bir madde göremedim aydınlatırmısın nerede yasak olduğu belirtiliyor ?

https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    merhabalar gb alışı ile ilgili bir madde göremedim aydınlatırmısın nerede yasak olduğu belirtiliyor.

Bu tarz eylemleri gerçekleştirenlerin tespiti halinde yarın bir gün yaşadıkları bir problem olursa müşteri hizmetlerinden destek göremeyeceklerdir.

Aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı sözleşmesi

Hesap Alım Satım İşlemleri Hakkında

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Hocam benim sorularım direkt oyunla alakalı . Bu konuda oyun kurallarını güncellemeyi düşünüyormusunuz? Yoksa Gm insiyatifi devam mı edecek? (İnsiyatif devam ettiği sürece zan altında kalma durumunu açıklayamazsınız.) Ayrıca eskisi gibi cezalar 999 şeklinde olsa daha iyi olmaz mı. Ya serbest ise herkese serbest olsun (satış, paylaşım). Yasaksa herkese yasak olsun. Aleni bir şekilde yapanı banlayın da bizde görelim. ( Bana göre paylaşım yapmak , satış yapmak en gereksiz ban tercihi.)
    Dostum 999 gün ban demek sınırsız ban demektir, 999 gün sonra açılacaktır değildir. Eski yayıncıda kullanılan bu terime gerek yoktur.

Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    merhabalar gb alışı ile ilgili bir madde göremedim aydınlatırmısın nerede yasak olduğu belirtiliyor ?

Selam,

Sözleşme kurallarında bu durum açıkça belirtilmiştir.

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET

Sınırlama olmadan, NPuanı, hesap ID’si, hesap isimleri ve bütün oyun dışı aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır. Şirket izin verilmiş ya da yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Dostum 999 gün ban demek sınırsız ban demektir, 999 gün sonra açılacaktır değildir. Eski yayıncıda kullanılan bu terime gerek yoktur.

Selam,

Sözleşme kurallarında bu durum açıkça belirtilmiştir.

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET

Sınırlama olmadan, NPuanı, hesap ID’si, hesap isimleri ve bütün oyun dışı aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır. Şirket izin verilmiş ya da yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR.
    Tamam işte tezat burada başlıyor. Yayıncı , oyuncu veya reseller satıcı olması farketmeksizin herkesin ban yemesi lazım ama yemiyor. Adamların karın ağrısı burada. Siz yasak diyorsunuz ama yayıncı gözünüzün önünde siteden item alıyor , satıyor ve bunu yayınlıyor. Bu saçma yasağı şu şekilde revize etseniz daha mantıklı değilmi? ''BU ÇEŞİT TİCARET SONUCU OLUŞAN MADDİ YADA MANEVİ KAYIPLARDAN ŞİRKETİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR, OLUMSUZ BİR DURUM OLUŞMASI DURUMUNDA MÜŞTERİ HİZMETLERİ HESAPLARA YARDIMCI OLMAYACAKTIR.''

Junior Member
    Fibonacci iyisin hoşsun da ama harbiden boşsun ya.

Senior Member
    Yani yayında gm e sövsen cezası yok mu ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Yayıncılara letterdan sc pot gönderiyorsa nttgame muhattabımdır. Gb almak illegal değil mi? Adamlar yayında gb çekiyor. Tl yasak değil mi? Adamlar tl alış verişi yapıyor muhabbetini yapıyor her şeye tl gözüyle bakıyorlar. Hesap paylaşımı cezası TÜM destek sistemlerinden feraget eder diyor. Adam yayından küfür edip tahrik ediyor ne yapayım bende yayın açıp da mı söveyim? EE peki sen nttlovers kardeşim illegal içerik satan resmi bayi dahi olmayanların knight yayınına neden sponsor olabildiği hakkında ne diyeceksin? pvpye telif atan k0xp satana da atsın bi zahmet..
    Nttlover lafı iyiydi

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar konuyu açtığımda bu kadar ilgi göreceğini bilmiyordum. Öncelikle konuya ilgi gösteren gm,mod ve diğer yetkili arkadaşlara sonra da diğer oyunculara teşekkür ederim. Bu konu iki ucu noktalı değnek hesabı hiç bir sonuç alamayacağımız bir şey. Dileyen yetkili konuyu kapatabilir...

Junior Member
    Merhabalar Twichten Tek İzlediğim GamesDePot . Neden Kanalında Küfür Yok Herkese Karşı Sıcak Kanlı Sevecen Sempatik Bir Yayıncı... Herkesin Olduğu Gibi Onun da Bazı Kuralalrı Var Örneğin İtemleri ''TL'' Alış Verişine Kesinlikle Karşı Bazen Acımasız Şimdiden Herkese İyi Seyirler