Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Konu gerçekten çok basit arkadaşlar. Yayın yapan kişilerin hakaret ve kötü sözlerine maruz kalmamak, bunları işitmek istemiyorsanız yayınlarını izlemeyin.

Sizler öyle bir şey talep ediyorsunuz ki, Knight Online oynayan herkesi ipe dizelim, askeri düzene sokalım ve emirler yağdıralım.

Twitch ve youtube gibi platformlar, kişilerin kendilerini özgürce ifade edebildikleri yerlerdir. Ve bu kitlelerin büyümelerini ya da ortadan yok olmalarını sizler sağlayabilirsiniz.

Bir diğer konu ise; GB-Karakter vb. her türlü oyun dışı alışveriş yaptığı tespit edilen hesaplara bir not düşülür ve o hesap destek ekibinden yardım alamaz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Konu gerçekten çok basit arkadaşlar. Yayın yapan kişilerin hakaret ve kötü sözlerine maruz kalmamak, bunları işitmek istemiyorsanız yayınlarını izlemeyin.

Sizler öyle bir şey talep ediyorsunuz ki, Knight Online oynayan herkesi ipe dizelim, askeri düzene sokalım ve emirler yağdıralım.

Twitch ve youtube gibi platformlar, kişilerin kendilerini özgürce ifade edebildikleri yerlerdir. Ve bu kitlelerin büyümelerini ya da ortadan yok olmalarını sizler sağlayabilirsiniz.

Bir diğer konu ise; GB-Karakter vb. her türlü oyun dışı alışveriş yaptığı tespit edilen hesaplara bir not düşülür ve o hesap destek ekibinden yardım alamaz.
    Sayın yetkili yayını izlerseniz oyun oynadığı üzerine gittiği adama oyun içinde küfür ediyor, yani beni izleyeni diye küfür saymıyor. Sizin yanınızda sigara ile konuyu bile dile getiriyor. Biz gördüğümüz yanlışı söylüyoruz siz savunuyorsunuz. Ayrıca yaptığınız yardımlarla da destek veriyorsunuz. Saygılarımla.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Bi yayıncının kanalından bann yemiş heralde

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Adam İzleyene Sövüyor Oda Bağış Yağdırıyor.

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    ' MakhWelo ' denilen insanda tam olarak anlattığınız gibi. Yayınına birisi geliyor ve görüşünü söylüyor aralarında ikili dialoglar yaşanırken adama gerizekalı merizekalı bir şeyler diyip banlıyor. evliymiş birde büyüklerimiz boşuna demiyor akıl yaşta değil baştadır diye.
    Last edited by faruk77; 01-11-2019 at 11:48 AM.

Yayıncı küfür ediyorsa senin ahlaki değerlerine uymuyorsa izlemezsin, oyunu tanıtıp popüleritisini arttıran yayıncılar ve içerik üreticileri(youtuber) tabii ki NTTGame bünyesinden destek alacak bu kadar aç gözlü olmayın, aldıkları üç beş scroll'un peşine düşmeyin.

oha yeni server anladım ben ResidentSleeper

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Evet tam olarak istediğimiz cevap geldi arkadaşlar.

" Bir diğer konu ise; GB-Karakter vb. her türlü oyun dışı alışveriş yaptığı tespit edilen hesaplara bir not düşülür ve o hesap destek ekibinden yardım alamaz. "

Gördüğünüz tl ve gb çeken karakterleri crye atabilirsiniz.

Teşekkürler Khenarth

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Ağzı bozuksa yayınları hoşuna gitmiyorsa izlemezsin olur biter. Sizler gibi bizlerde o yayınları izliyoruz. Chate yazdıklarınızı, yayıncıları delirtmek için neler yaptığınızı görüyoruz. Ghostlar, küfürler, sataşmalar havada uçuşuyor. Kalkıp bir yayıncı size benzer bir şekilde cevap verince hemen ''sen yayıncısın benim sana yaptığımı bana yapamazsın'' moduna giriyorsunuz.

İnsanları düşürmeye çalışmaktan, düşüne bir tekme de ben atayım kafasından kurtulun arkadaşlar

Fibonacci sen neden hep bir polemik yaratma peşindesin ? Bizim kanallardanda uzaklaştın a kişinin kanalından da b kişininde. Küfür oyunda değil, Twitch de ediliyor. Bahsettiğin X sitesi geçmişte satmış olabilir, ayrıca şuan satsa bile, X yayıncısı içeriğini ve yayınını geliştirmek için istediği gibi sponsor alabilir, bu ilgilendirmez bağlamaz kimseyi ''bağlamayamaz'' , hesap paylaşım hakkında yazdığın şeyleri dikkate dahi almıyorum, ayrıca görende sadece bu insanların tl muhabbeti yaptığını sanır, ''biz de mi yayın açalım küfür edemlim'' diyorsunda Aç bakalım 1-2yi geçebilecek misin. Twitchte de bu düşüncelerle barınamazsın
    Last edited by Fuhrer3; 01-11-2019 at 12:42 PM.