Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member A_O_T's Avatar
    Nickname
    CuteI3utPYSCHOOOOOO
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yani khenarth diyosun ki levo ya hesap desteği vermeyiz levo istese hepinizi hizaya sokar askeri eğitim verdirtir böyle konuşmamalısın bence. Levoda gbnin nasıl çekileceğini by..g... üzerinden defalarca gösterdi siz bu adama bir ton ödül gönderdiniz. Lütfen tutarlı davranın.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by A_O_T View Post
    Yani khenarth diyosun ki levo ya hesap desteği vermeyiz levo istese hepinizi hizaya sokar askeri eğitim verdirtir böyle konuşmamalısın bence. Levoda gbnin nasıl çekileceğini by..g... üzerinden defalarca gösterdi siz bu adama bir ton ödül gönderdiniz. Lütfen tutarlı davranın.
    Merhaba,

Öncelikle üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim. Levo ya da Thaldrin, x ya da y oyuncusu, kurallar karşısında hiç bir oyuncunun ayrıcalığı yoktur. İster 1 kişiye hitap etsin, ister onbinlere. Illegal ya da oyun içerisinde yasak olan bir eylem gerçekleştiriyorsa bizim tarafımızda konu kapanmıştır.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ahlagsiz bunlar izlemeyin moruk

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Merhaba,
    Bu tip durumlar beni de rahatsız etmektedir, yayıncılara ne "Sub" olurum ne bağışta bulunurum ne de yayınlarını izlerim.
    (Üzülerek belirtiyorum ki kurunun yanında yaş da yanmakta )

Bir YouTube yayıncısının ütü olayını hatırlıyorsunuzdur, çocukl gelişimine kötü örnek olduğu gerekçesiyle dava açılmıştı.
    Anayasa' ya dahil edilen RTÜK' ün web içeriklerini denetleme kararının ihlâlinin olduğu bir dilekçeyi Twitch yayının klibini alarak sizleri rahatsız eden yayıncıları mahkemeye verebilir, haklarında şikayetçi olabilirsiniz. Son kararı da yetkili kurumlar yerine getirecektir.

Not: Bu tip adli durumlarda NTTGame şirketinin veri paylaşım cömertliğini hepimiz bilmekteyiz...

Herkese iyi forumlar...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sevgili Khenarth gerekli açıklamaları yapmış ancak bir iki şey de ben ekleyeyim. Şikayet etme olayları öyle bir hale geldi ki oyuncunun telefonuna sms olarak veya whatsapp mesajı olarak küfür edilmiş bunu cr yapıyor. İşte xxx oyuncusu bana küfür etti, inanmıyorsanız telefon numarasından doğrulayınız. Bu telefon numarası o kişiye ait küfürden ceza veriniz. Ko ile ilgili birkaç resmi olmayan forumda küfürleşme olmuş, küfür eden hesap xxx oyuncusuna ait küfürden ceza veriniz. Değerli arkadaşlar bu ve benzeri diğer platformlarda olan küfürleşmelere biz müdahale edemeyiz. Twitch ve Youtube gibi yayın platformlarında da yayıncı size küfür ediyorsa sağ alt köşedeki raporla kısmını kullanacaksınız. KO yayını yapıyor diye biz ceza veremeyiz. Sadece oyun içinde geçen küfürleşmelere müdahale edebiliriz. Yine ts veya discord gibi sesli chat kullanılan yerlerde de video çekip bizlere gönderiyorsunuz, xxx klanın oyuncusu xxx kişisi bana küfür ediyor diye, bunlara da biz müdahale edemeyiz.

Bunlar haricinde yayıncı oyun kurallarını ihlal ediyorsa kim olursa olsun ayrıcalık tanınmaz. Detaylı bilgi için oyun kurallarına göz atınız.

Not : Konu başlığını değiştiriyorum, hem yayıncıları şikayet edip hem de resmi forumda hepsini böyle üslupsuz bir başlıkla zan altında bırakamazsınız. Bu gibi durumlardan uyarı veya ceza almamak için forum kurallarını gözden geçiriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yazmak istediğini yazamayan, anlatmak istediğini anlatamayan bir nesil olduk. @ScORp_LiON @Khenarth konuyu kapatmadığınız için teşekkür ederim. Arkadaşların anlatmaya çalıştığı konu şu. Şimdi hesap paylaşımı yasak. Gb satışı yasak. İtem satışı yasak. Ancak yayıncı arkadaşlar bunları herkesin gözünün içine baka baka yapıyorlar. Hatta yayınlıyorlar ve sizde onlara ödül gönderiyorsunuz. Kısaca merak edilen soru bu. Bazısı bunu çekememezlikten soruyor bazısı ise kurallarızndan dolayı. Madem böyle bir durum var ve herkes bu durumu biliyor. (Gb satışı, item satışı ve karakter satışı hk.) O zaman sizde NTTGAME olarak oyun kurallarında bazı değişikliğe gidebilirsiniz. Örneğin bu durumları aleni bir şekilde serbest bırakıp hesabında böyle hareketler olan hiçbir hesaba hesap kapatma değilde süresiz müşteri desteklerinden hizmet alamama gibi ceza gelebilir. Çünkü şuan ki durumda siz oyuncular, yayıncılar ve diğer paydaşların arasında kalıyorsunuz. Şahsım adına bugüne kadar goldbar aldı diye ban yiyeni görmedim. Ancak bazı playerler bu duruma takmış durumda. Güncelleme yaparsanız herkes rahatlayacak. Bu arada yayıncılara hediye verilmesine karşıda değilim. Adamlar gerçekten oyunun güzel reklamını yapıyorlar geniş kitlelere hitap ediyorlar. Onlara bir adım daha fazla yardımcı oluyoruz deseniz bile benim zoruma gitmez ancak bunu çekemeyen bu durum hoşuna gitmeyenlerde muhakkak olacaktır. %100 insan memnuniyeti sağlamak imkansız. Seviliyorsunuz.

Anlatılmak istenen anlatılamamış. Benim şahsi düşüncemdi yazdıklarım kimseyi bağlamaz tabi ki, insanların knight online oynayıp oyuncuların ailelerine küfür etmesi toplumda güzel bir örnek değil. Ayrıca kuralları çiğnemeleri ve ceza almamaları da Ntt game kararına bağlıdır sonuçta oyun onlara ait. Yönetici arkadaşların da bunlarla arkadaşlık etmesi onları desteklemesi hiç kimseyi ilgilendirmez. Herkesin ailesi kutsaldır. Biz sadece küçük ya da büyük tüm oyuncuların toplumca ahlak ilkeleri içinde kalmalarını temenni ederiz. Dileğimizde bu kişilerin Ntt game olarak desteklenmezse kendilerine çeki düzen vereceğinden emindik ama @Khenarth bizi yanlış anlıyorsa kendi bileceği bir durumdur.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesap paylaşımında doğrudan hesap kapatılması yapılmıyor zaten, muhtemelen yorumları okumadınız. Bu gibi durumlarda hesap desteğinden mahrum etme hem oyun kurallarında yazıyor hem de Khenarth 2 post öncesinde belirtmiş. Nasılsa hesap kapatılmıyor diye de bu kuralları çiğnemeyiniz çünkü sözleşme dışı bu durumlar hesap kapatılmasına kadar gidebilir. İnisiyatif her ne kadar hafif olarak kullanılsa da tamamen kurallara uymanızı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sevgili Khenarth gerekli açıklamaları yapmış ancak bir iki şey de ben ekleyeyim. Şikayet etme olayları öyle bir hale geldi ki oyuncunun telefonuna sms olarak veya whatsapp mesajı olarak küfür edilmiş bunu cr yapıyor. İşte xxx oyuncusu bana küfür etti, inanmıyorsanız telefon numarasından doğrulayınız. Bu telefon numarası o kişiye ait küfürden ceza veriniz. Ko ile ilgili birkaç resmi olmayan forumda küfürleşme olmuş, küfür eden hesap xxx oyuncusuna ait küfürden ceza veriniz. Değerli arkadaşlar bu ve benzeri diğer platformlarda olan küfürleşmelere biz müdahale edemeyiz. Twitch ve Youtube gibi yayın platformlarında da yayıncı size küfür ediyorsa sağ alt köşedeki raporla kısmını kullanacaksınız. KO yayını yapıyor diye biz ceza veremeyiz. Sadece oyun içinde geçen küfürleşmelere müdahale edebiliriz. Yine ts veya discord gibi sesli chat kullanılan yerlerde de video çekip bizlere gönderiyorsunuz, xxx klanın oyuncusu xxx kişisi bana küfür ediyor diye, bunlara da biz müdahale edemeyiz.

Bunlar haricinde yayıncı oyun kurallarını ihlal ediyorsa kim olursa olsun ayrıcalık tanınmaz. Detaylı bilgi için oyun kurallarına göz atınız.

Not : Konu başlığını değiştiriyorum, hem yayıncıları şikayet edip hem de resmi forumda hepsini böyle üslupsuz bir başlıkla zan altında bırakamazsınız. Bu gibi durumlardan uyarı veya ceza almamak için forum kurallarını gözden geçiriniz.
    bir gun twitch yayininda sizin de sevdiklerinize kufur edilirse, sizde sag alttaki report kismini kullanirsiniz ve islevsiz oldugunu fark edersiniz.
    o zaman belki insanlarin ne demek istedigini anlayabilirsiniz.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    bir gun twitch yayininda sizin de sevdiklerinize kufur edilirse, sizde sag alttaki report kismini kullanirsiniz ve islevsiz oldugunu fark edersiniz.
    o zaman belki insanlarin ne demek istedigini anlayabilirsiniz.
    Anlamıyorsun ya da yazdıklarımı okumuyorsun sanırım. Orası, diğer forumlar veya size gelen whatsapp, sms'ler bizim ceza verebileceğimiz yerler değildir. O butonu kullanmak istemezseniz en yakın savcıya da gidebilirsiniz. Oyun içi her türlü küfür için cr'yi kullanabilirsiniz.