Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Angry Oyuna girişteki şu sıra bekleme olayı ne zaman kalkacak acaba !

Parasız oyun oynanmıyacak mı Acaba girişte bile 1-2 saat bekliyoruz onada çoğu zmn dc yiyoruz premiumsuz oynanmıyacak mı bu oyun iş için mi eğlence için mi ??

Senior Member Savas3725's Avatar
    Premium aldığında kalkar.

Çetenin bir diğer üyesi bir kaç gün girip ft lere katılıp ufak farm yapsan premium paranı rahatlıkla cıkartabilirsin bronze premium almak için 1.5 2 gb yeterli ve o 30 günde yatırdığın 1.5 2 gb yi çıkartamıyorsan oynama zaten benim 2 adet pc de pazar charım var premiumsuzlar ve res den rese dc yemekte nttgame senin üstüne oynuyor demek ki işi gücü bıraktı.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Üslubuna dikkat et istersen forum hesabın ceza alabilir. Düşüncelerini kibarca belirtmelisin.
    Last edited by ScORp_LiON; 01-15-2019 at 03:16 AM.

önce üslubunu düzelt ondan sonra konuş hatta beynini al öyle konuş insanlarla oyunda para kasıp rahatlıkla bronze premium alacak zekaya sahip değilsen oynama.
    Last edited by ScORp_LiON; 01-15-2019 at 03:24 AM.

Junior Member
    ben yanlış mı konuşuyorum ben çıkarmaktan bahsetmiyorum zaten işten akşam çıkıyorum eve geliyorum oyun açılana kadr 2 saat geçio bu oyuna kim yeni başlamak ister yeni oyuncular sence ne kdr bekler oyuna girmek için oyun oynuyamıyoruz para oynuo başka bişey değil

Yıllardır kimse başlamıyor zaten Knight Online olarak olağanüstü bir çevreye sahip. Asıl amaç pvp serverlarda olan ve ara vermiş oyuncuları tekrar çekmek.

Junior Member
    benim üslubumda sıkıntı yok ben açık konuşuyorum önceden sıra beklemek yoktu da neden premiuma bağlı ben görev yapıp arkadaşlarla takılamıycam mı ben eğlencesine oynamak istiyorum iş için bi yere bağlı kalarak yok slotta günlerce farm yaparak yada pazarda saatlerce item satarak değil de arkadaşlarla görev yaparak eğlenmek istiyorum bunu neden sınırlandırıolar hadi taş çatlasın yarım saat bekliyelim 2 saat sürüo presiz girmeyi deneyen var mı ??

O her gün beklediğin sürede aldığın premium parasının 5 katını kazanbilirsin ayda onu anlatmaya çalışıyorum. Ve arkadaşlarınla takılarakta bunu yapabilirsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HurkanKizilca View Post
    O her gün beklediğin sürede aldığın premium parasının 5 katını kazanbilirsin ayda onu anlatmaya çalışıyorum. Ve arkadaşlarınla takılarakta bunu yapabilirsin.
    neden oyudan zorla kazandığım parayı mana pot sc kanat vb pus itemi almak varken veya kendine item dizmek yerine oyuna girebilmek için prenium almalıyım adam haklı olarak isyanını dile getirmiş desteklemiyosunuz köstek olmayın bari