Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
    Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Yayıncılar ve hesap paylaşımına dair

Evet arkadaşlar kurallar da hesap paylaşımı yasak fakat yayıncılar istedikleri karakterlere girebilir. Evet oyunda küfür yasak fakat yayıncılar yayından istedikleri gibi sövebilir.. Ayrıca yayıncılar illegal içerik satan ve resmi bayi olmayan sitelerden sponsorluk alabilir..

Yani anlam veremiyorum bir yayıncı hem bir gecede 5-6 farklı karaktere giriş yapabiliyor istediği gibi tl muhabbeti yapabilir ve istediği gibi yayında gold bar çekebilir.. Ayrıca gb nasıl çekilir videosuna da herhangi bir ceza vermediler bilginiz olsun

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yayıncılardan kastın youtube, twitch ise bunun sorumlusu neden nttgame olsun? Küfür eden yayıncıyı hangi platformdaysa oraya şikayet edebilirsin veya hiç izlemezsin. Hesap paylaşım konusuna gelecek olursak hesabı paylaşan kişi karakterinin soyulmasını zaten gözden çıkarmıştır. Bununla ilgili bir yaptırım yok hesap paylaşımı yapan kullanıcılar müşteri hizmetlerinden destek alamıyor.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Yayıncılardan kastın youtube, twitch ise bunun sorumlusu neden nttgame olsun? Küfür eden yayıncıyı hangi platformdaysa oraya şikayet edebilirsin veya hiç izlemezsin. Hesap paylaşım konusuna gelecek olursak hesabı paylaşan kişi karakterinin soyulmasını zaten gözden çıkarmıştır. Bununla ilgili bir yaptırım yok hesap paylaşımı yapan kullanıcılar müşteri hizmetlerinden destek alamıyor.
    Yayıncılara letterdan sc pot gönderiyorsa nttgame muhattabımdır. Gb almak illegal değil mi? Adamlar yayında gb çekiyor. Tl yasak değil mi? Adamlar tl alış verişi yapıyor muhabbetini yapıyor her şeye tl gözüyle bakıyorlar. Hesap paylaşımı cezası TÜM destek sistemlerinden feraget eder diyor. Adam yayından küfür edip tahrik ediyor ne yapayım bende yayın açıp da mı söveyim? EE peki sen nttlovers kardeşim illegal içerik satan resmi bayi dahi olmayanların knight yayınına neden sponsor olabildiği hakkında ne diyeceksin? pvpye telif atan k0xp satana da atsın bi zahmet..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Yayıncılara letterdan sc pot gönderiyorsa nttgame muhattabımdır. Gb almak illegal değil mi? Adamlar yayında gb çekiyor. Tl yasak değil mi? Adamlar tl alış verişi yapıyor muhabbetini yapıyor her şeye tl gözüyle bakıyorlar. Hesap paylaşımı cezası TÜM destek sistemlerinden feraget eder diyor. Adam yayından küfür edip tahrik ediyor ne yapayım bende yayın açıp da mı söveyim? EE peki sen nttlovers kardeşim illegal içerik satan resmi bayi dahi olmayanların knight yayınına neden sponsor olabildiği hakkında ne diyeceksin? pvpye telif atan k0xp satana da atsın bi zahmet..
    Bu mantıkta letterdan hediye gönderilen yayıncıyı günlük hayatta da kontrol altına alsın nttgame, yasa dışı işlere bulaşmasın? Şu oyundaki anlam veremediğim tek şey oyuncuların birbirleri arasında çıkan polemiklerdir.Yayın açıp sana küfür ediyorsa twitche şikayet et, buraya gelip bana küfür ediyorlar, gb tl muhabbeti yapıyorlar diyerek konu açmanın bir anlamı yok. Açtığın konuya cevap verip fikrimi söylediğim için nttlovers da oldum inanılmaz.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Bu mantıkta letterdan hediye gönderilen yayıncıyı günlük hayatta da kontrol altına alsın nttgame, yasa dışı işlere bulaşmasın? Şu oyundaki anlam veremediğim tek şey oyuncuların birbirleri arasında çıkan polemiklerdir.Yayın açıp sana küfür ediyorsa twitche şikayet et, buraya gelip bana küfür ediyorlar, gb tl muhabbeti yapıyorlar diyerek konu açmanın bir anlamı yok. Açtığın konuya cevap verip fikrimi söylediğim için nttlovers da oldum inanılmaz.
    Gb, tl yasak tek bir laf söylediğin yok. Ayrıcalıklı kesim olan onlar gelip benle anlam veremediğin polemiğe giriyorsun. Konunun muhattabı gmler veya yetkili modlar zaten. Senlik bir şey yok.

Sana katılıyorum. Oyun yönetimi tarafından şuursuzca insanlara hakaret eden, ailelerine küfür eden ki aile en kutsal mahremimizdendir, gençlere kötü örnek olan bu gibi kişiler desteklenmemeli. Ben bununla ilgili Ntt Game i bilgilendirme aşamasındayken böyle konu açmanız yerinde oldu. Aslında bu arkadaşlar da uyarılabilir, sonuçta onlarda insan, hatalarını söylemek üsluplarını değiştirmelerini istemek lazım. Tabi ki güzel örneklerde var, umarım platformu iyi bir yere taşırlar hep birlikte.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gb ve TL muhabbeti olayına katılıyorum. Bir açıklık getirilmeli. Herkesin kullandığı bu işlem yasak diye adlandırılıyorsa yayınlarında çekenler ceza almalı. Ya da açıklama yapılmalı ve bu olay serbest denilmeli.
    Diğer söylediklerinin nttgame ile uzaktan yakından alakası yok. Küfürün edildiği platformda reportlayabilirsin.

Senior Member
    Evet arkadaşlar kurallar da hesap paylaşımı yasak fakat yayıncılar istedikleri karakterlere girebilir. Evet oyunda küfür yasak fakat yayıncılar yayından istedikleri gibi sövebilir.. Ayrıca yayıncılar illegal içerik satan ve resmi bayi olmayan sitelerden sponsorluk alabilir..

Yani anlam veremiyorum bir yayıncı hem bir gecede 5-6 farklı karaktere giriş yapabiliyor istediği gibi tl muhabbeti yapabilir ve istediği gibi yayında gold bar çekebilir.. Ayrıca gb nasıl çekilir videosuna da herhangi bir ceza vermediler bilginiz olsun
    Arkadaşa birebir katılıyorum. Videolardan klip alıp reportlayan oldu mu? Belki ceza veriliyordur. Zaten verilmeli de.

Banned
    adami 100 kisi izliyor diye herseyden muaf tutuluyorlar. buna anlam veremiyorum. birde artis artis konusmalari yok mu 10 tl atip al ac karnini doyur diyesim geliyor da neyse deyip geciyorum

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion

oy oy kardeşim yayıncı küfür ediyorsa izlemezsin char paylaşımı yasak değil char paylaşımı bulunan hesabın destek irtibatı kesilir insanların kime güvenip kime güvenmeyeceği sana kalmadı bence küfür ediyorsa yayıncıyı uyarırısın baktın adam olmicak çıkar izlemezsin bu kadar basit twitchede şikayet edersin
    Tl muhabbeti gb muhabbeti konusuna gelince nttgame in resellerları bu işi yapıyor nttgame bişi demiyosa yakalanmadığın sürece mübahtır gözüyle bakıyolar oyunun yüzde 99 u illaki bahsi geçen sitelerden gb çekmiştir cash almıştır

elinde videolu canlı yayın kanıtın var burda laga luga yapacağına crye konu aç bu adam göründüğü üzere gb çekmiştir tl muhabbeti yapmıştır şu charlar istediği gibi girmiştir de buraya konu açmanın hiç bi mantığını göremiyorum şuan
    Last edited by Ozkanbaba106; 01-11-2019 at 09:01 AM.