Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Genie açıp afk kalmak yasak mı?

2 sorum olacak
    1-Genie açıp afk kalmak yasak mı?
    2-Genie ile farm yapan karakterin ölümüne sebep olana ceza veriliyor mu?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Genie açıp afk kalmak sadece jr etkinliğinde yasaktır. Luring yapan herkes ceza alır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Genie altı macro yasak . Normal genie yasak değil . Adamı yatırmak için mob çekerseniz adam video alıp cr atarsa geçici Ban yiyebilirsin yani yasak

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Genie açıp afk kalmak sadece jr etkinliğinde yasaktır. Luring yapan herkes ceza alır.
    JR de genie açıp afk kalmamak yasak mı?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Jr'de o genieyi açıyorsan afksın demektir kardeşim o haritada zamansız attığın healler kimsenin en ufak bi işine yaramıyor yani afksın demek evet.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Genie açmak diye düzeltelim o zaman, genie açtığınızda zaten afk olmuş oluyorsunuz. Monitörden oyuna bakmanız bir şeyi değiştirmiyor
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    2. PC'ye Bakacağın İçin Yasak, Bana Kalırsa Hatta Tatışmasız Sınırsız Ban .

YIL 2019 olmuş halen yasakları konuşuruz Ne kadar üzücü Çözümler Okadar basitki aslında..
    1 : jr konusu af.k olmak yasakmış gülüyorum ÇÖZÜM : af.k olan kişiye parydeki 7 kişinin onaylamasıyla partyden atılabilir..
    2: Jr de genie acmak yasakmış Gülüyorum : Bu da Çok basit Jr haritasında Genie Play tuşunu Deaktif edebilirsin Basılamaz..
    3 : Genie altı Makro kullanmak yasakmış GÜLÜYORUM : Çözüm Genie Acıldıgında Bar Skili Deaktif Olabilir. Calışmaz

NOt: Yukarda Belirtmiş Oldugum Konular Oyun Geliştiriciye İletilebilir 2 satır Kod yazmaya Bakar.. Yazık yani o yasak bu yasak.. sen Oyuncuya Jr de Genie acma hakkı veriyorsun Sonrada Genie Acmak yasak Diyosun Ne kadar Yazık...

Yani Çözümler Okadar basitki insalara ceza vermek yerine ÇÖZÜM üretmek daha sağlıklı Olur..
    Last edited by Xbyname; 01-11-2019 at 02:00 AM.

Banned
    pk alanında genie kurmuş birine mop çekmek luringe giriyor mu

Banned
    Quote Originally Posted by Xbyname View Post
    YIL 2019 olmuş halen yasakları konuşuruz Ne kadar üzücü Çözümler Okadar basitki aslında..
    1 : jr konusu af.k olmak yasakmış gülüyorum ÇÖZÜM : af.k olan kişiye parydeki 7 kişinin onaylamasıyla partyden atılabilir..
    2: Jr de genie acmak yasakmış Gülüyorum : Bu da Çok basit Jr haritasında Genie Play tuşunu Deaktif edebilirsin Basılamaz..
    3 : Genie altı Makro kullanmak yasakmış GÜLÜYORUM : Çözüm Genie Acıldıgında Bar Skili Deaktif Olabilir. Calışmaz

NOt: Yukarda Belirtmiş Oldugum Konular Oyun Geliştiriciye İletilebilir 2 satır Kod yazmaya Bakar.. Yazık yani o yasak bu yasak.. sen Oyuncuya Jr de Genie acma hakkı veriyorsun Sonrada Genie Acmak yasak Diyosun Ne kadar Yazık...

Yani Çözümler Okadar basitki insalara ceza vermek yerine ÇÖZÜM üretmek daha sağlıklı Olur..
    helal aga güzel demişsin ama adalet,eşitlik,refah bunları sağlamak için sınırsız güç lazım buda kimsede yok, uskonun teknik ekibinin gücü buna yetiyo yettiremediğini yasak deyip geçiştiyor, zaten herşeyi yapıcak bilgi olsa deidğin gibi olur yan uygulma ile giriş yapılmaz macro oyun içini etkilendiğinde oto algılanır mobu belli uzaklığa götürüp o mobun genieli birni yatırması anlaşılsa ve oto ban yense, bütün küfür tarzları bilisede yazılmasa, normal yazı yazıyom *** oluyo :d bu geri kalmanın göstergesi işte yapıcak bişey yok gerçek hayttada böle, azınlık raporu misali bilinse engellenir