Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

2 Yıl önce Ban yedim aynı tel ile oyuna tekrar başlasam sıkıntı olurmu ?

merhaba biz öğrenci evinde manes zamanında genie altı makro kullandıgımız için topluca ban yedik makroyuda aslında ks atan bi ekip kullanıyo diye mouse alıp bizde kullandık aynı gün ban yedik herneyse ben orda kullandıgım telefon numarasını kullanıyorum hala yeni account alırsam yeni açıcağım char da ban yermi acaba?

Senior Member NativeBlood42's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Makrodan ban yediğine emin misin? Makrodan ban yemen için 3 4 defa hapse girip çıkman gerekiyor yani sicilin kabarık olması gerek. Eğer ki illegal bir program kullanıp ban yediysen o telefonda kayıtlı bütün hesaplar kapatılır diye biliyorum ama sorunun cevabını yetkili bir ağızdan duymak gerekir.

Junior Member
    daha önce hapisede girip cıkmıstık aynı ipden 5 yıl falan aralıksız oynadık çünki ister istemez giriyosun ama en son makro olayı son noktayı koydu sanırm sımdı tekrar baslamayı düşünüyoruz ben en iyisi yeni bi hat alıyım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Geçmişte yapılan hatalar tekrar edilirse sonuç kaçınılmaz olacaktır. Illegal bir eylemde bulunulmazsa, oyunun kurallarına uyulduktan sonra oyuncu ceza almaz.

İyi forumlar.