Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Hybrid View

Exclamation Ekran kartımı devre dışı bırakmadan oyuna giremiyorum !

win 10 kullanıyorum ekran kartım gtx960 m herşeyi denedim oyun altta acık gözüküyor ama siyah ekran alıyorum 1 kere mousla tıkladığımda yanıt vermiyor hatası alıyorum ekran kartıyla giremiyorum ama devre dışı bırakırsam girebiliyorum o zaman da çok kötü performans alıyorum ve bir süre sonra oyundan atıyor yetkililerden veya görüp bilen bi fikirsunacaklardan tavsiye bekliyorum sağolun.

Ekran kartı driverları güncelleme yaptınızmı

yaptım güncel herşey

Senior Member
    Muhtemelen gpu da sorun var teknik servis e baktirin , ama ilk olarak format atmayı deneyebilirsiniz ...

format atmak istemiyorum çünkü daha yeni formatladım ama eski halinden farklı bişey yapmadım sadece ekran kartı sorunlu neden bılmıyorum başka hiç bişeyde sıkıntı yok devre dışı kalırsa oyun acılıyo

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İşletim sistemini kurmadan önce sorunsuz muydu?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

format atmadan once acılıyodu

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İşletim sistemini kurmadan önce sorunsuz muydu?
    format atmadan once sorunsuzdu attıktan sonra pvplere gırıyodum sıkıntısız knıght online açılmıyor ama

Senior Member
    Nickname
    Activex
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mehmetcanturhan View Post
    format atmadan once sorunsuzdu attıktan sonra pvplere gırıyodum sıkıntısız knıght online açılmıyor ama
    Kardeş ilk önce Windows güncellemesini tamamen yap. hepsini yükle. hiç bir şey eksik kalmasın.
    sonra Denetim Masası > Aygıtlar ve Yazıcılar > Bilgisayar Adınız ne ise onu seç Sağ tıkla > Aygıt yükleme ayarları seç > Otomatik sürücü yüklemeye Hayır seçin
    buraya kadar herşey tamam mı
    internet bağlantısını kesin.
    https://www.nvidia.com/download/driv...x/114346/en-us şu adresden indir. Yüklerken Özel yükle.
    Temiz Yükle işaretlemeyi unutma. Sadece Nvidia Sürücüsü işaretle sonra ilerle.
    Önce yüklü NVİDİA sürücüsünü kaldıracak sonra yeniden başlatacak sonra ise tertemiz bir nvidia sürücüsü kuracak.

SONUCUNU BURAYA PAYLAŞ

NOT: Eğer güncelleme ile Windows 10 a yükselttiysen. tam sonuç alamayabilirsin. sıfırdan win 10 1809 yüklersen çok daha iyi olur.
    ben win 10 1803 den 1809 a yükseltince oyun çok problemli çalıştı.

Quote Originally Posted by MyHeart1990 View Post
    Kardeş ilk önce Windows güncellemesini tamamen yap. hepsini yükle. hiç bir şey eksik kalmasın.
    sonra Denetim Masası > Aygıtlar ve Yazıcılar > Bilgisayar Adınız ne ise onu seç Sağ tıkla > Aygıt yükleme ayarları seç > Otomatik sürücü yüklemeye Hayır seçin
    buraya kadar herşey tamam mı
    internet bağlantısını kesin.
    https://www.nvidia.com/download/driv...x/114346/en-us şu adresden indir. Yüklerken Özel yükle.
    Temiz Yükle işaretlemeyi unutma. Sadece Nvidia Sürücüsü işaretle sonra ilerle.
    Önce yüklü NVİDİA sürücüsünü kaldıracak sonra yeniden başlatacak sonra ise tertemiz bir nvidia sürücüsü kuracak.

SONUCUNU BURAYA PAYLAŞ

NOT: Eğer güncelleme ile Windows 10 a yükselttiysen. tam sonuç alamayabilirsin. sıfırdan win 10 1809 yüklersen çok daha iyi olur.
    ben win 10 1803 den 1809 a yükseltince oyun çok problemli çalıştı.
    bu nwidia grafik sürücüsü , windowsun bu sürümüyle uyumlu değildir bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı böyle bi hata çıktı ne yapmalıyım
    Last edited by mehmetcanturhan; 01-11-2019 at 07:16 PM.