Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 105 of 105
    Senior Member
    Quote Originally Posted by imsezo View Post
    Bence de dediğin gibi %5-10 arası çıkar büyük ihtimalle. Bu da oyunun ne kadar amacından saptığını gösterir. Oyun ticarethaneye döndüğü için herkes GB kasıp siteye satıp para kazanma derdinde. Bu yüzden de tabiki herkes 3 günlük preyi de ister, trade açmanın parasız olmasını da ister. Premium parası dahi vermeden girip GB kasıp satıp para kazanacak. Ha kimseye kızdığım ya da yargıladığım da yok. Çünkü NTT bu GB satış alış konusuna çözüm bulmadığı takdirde herkes istediğini yapmakta özgür. Benim gibi bu oyunu sadece oyun olarak oynamak isteyenlere oluyor olan onu belirtmek istedim sadece İyi forumlar.
    tamam'da ticaret düşünen düşünsün bizlere yeni playerler lazım dostum. ticaret yapann canı cehenneme bizene ? bizler oyunu bilmeyenleri çekme peşindeyiz. buda 3 gün pre olmayınca adamlar oyuna giremiyor ve ögrenemiyor. başlamadan son buluyor yani. yok efendim steam a girsin ögrensin flan gibisinden yorumlar oluyor.. hiç oynamamış biri steam ı nerden bilsin.

Arkadaş haklı bu şekilde oyuna kimse başlamaz az önce uzun bir aradan sonra deneyeyim dedim ama girebildiğim server yok hepsi 100'ün üzerinde sayıyor. Yapılan birkaç şey var.
    - Yeni başlayanlar için 3 veya 7 günlük yeni üye premium'u verilsin benim başladığım yıllarda böyle birşey vardı 1 haftaydı galiba.
    - Tradeyi parayla açtırmak yerine telefon onayı yeterli diye düşünüyorum. Her telefonla 1 hesap açılabilsin eğer o numara ile giriş yapan illegal iş yaparsa ve o hesap kapanırsa o numarayla tekrar kayıt olamaz.

Senior Member
    sms onayıda otp gibi ücretsiz olsun ayrıca kalabalık serverlere ek sunucu açılsın preniumsuz oyuncuyada pazar yapma imkanı sağlansın aksi takdirde bu oyuna yeni oyuncu çekemezsiniz

Quote Originally Posted by osko View Post
    tamam'da ticaret düşünen düşünsün bizlere yeni playerler lazım dostum. ticaret yapann canı cehenneme bizene ? bizler oyunu bilmeyenleri çekme peşindeyiz. buda 3 gün pre olmayınca adamlar oyuna giremiyor ve ögrenemiyor. başlamadan son buluyor yani. yok efendim steam a girsin ögrensin flan gibisinden yorumlar oluyor.. hiç oynamamış biri steam ı nerden bilsin.
    Hayır siz beni anlamadınız. O konuda haklısınız girip öğrenip ona göre başlaması gerekiyor. Ancak bunu daha önceki dönemde suistimal edenler olduğu için kaldırıldı zaten. Tekrar geleceğini düşünmüyorum ve belirttiğim gibi oyuna da negatif etkisi olacağını düşündüğüm için istemediğimi söyledim. Yoksa tabiki biz de isteriz yeni insanlar oyuna başlasın.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jusch3dd View Post
    Valla istedikleri kadar afişlesinler istedikleri reklamı yaptırsınlar adamlar daha hiç bilmediği bir oyuna neden para yatırarak başlasınki oyunu ücretli sat 10 tlden trade zart zurt açık olsun abi sen oyun içinde insanları yok ics yok otp yok anasın hörekesi neden uğraştırıyosun ki ben daha 1 kere otp kurmadım soyulmadımda birisi beni hacklemedide senelerdir oynuyorum boş iş yapıyorlar sadece allah carpsın sıra bekliyorum destana itemleri satıp yol alıcam bi dünya oyun var.
    Otp yokken resurrectiodan 10 nebiros 10 hanguk 3 heros 3 minob 2 neck 3 iron belt gtti. Ticket atincada otp olmadigi icin bir sey yapamayiz dediler. Allahtan o zaman bu saydklarmn degeri 150 tl di.Otp guzel bir uygulama. Bircok kez soyulduk ve devam ediyor. Ama trade acma gibi seylerinde para olmasi oyunu bilmeyenler baslamak isteyenler icin sknti gercekten.Oyunun tadini alan zaten birakamaz. 2004 ten beri devam...