Ben internet cafe işletmecisiyim çalışıyorum eskisi gibi kafede knight oynayan kalmadı tabide ara ara yeni başlamak isteyenler oluyor ve yardımcı oluyorum kayıt burdan olucan burası forum oyun içerisinde sıkıntı yaşadığın insanları şurdan reportlayabilirsin tarsında dün sabah 4 5 kisi kafeye gelip oynamak için oyun arıyorlardı bende knight online' metin2 lol bu tarz oyunları önerdim yaş aralığı 27 28 olabilir. Daha önce knight oynamamıslar neyse accleri oluşturduk herşey güzel adamlara oyunun mantığını anlatıyorum işte pazar pk savaşlar etkinlikler tek tek hızlı özet geçiyorum görev npclerini gösteriyorum bunları yapıcaksın falan adam 2 saat sonra biz bu pazarı nasıl açarız diye yanıma geldi para yatırman gerekiyor dedim adamın tepkisini söylüyorum Hiç bilmediğim bir oyuna neden para yatırayım dedi bana adam çok haklı ben birşey demiyorum su dakikadan sonra koxper yok söylede böylede yorum yapmayın hiç koxpu engelleyemiyorsa bu nttnin sorunu oyuncular olarak zaten yeterince nttye yardım ediyoruz bildigin adamların sigortasız işçileri gibiyiz kusura bakmayın bende bırakıyorum oyunu itemleri yakar geçerim iyi forumlar.