Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 105
    Senior Member
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Neden her ay ? Benim arkadaşım sc hariç premium almadan oynuyor. Ikimiz de Ares serverındayız. Ben premium alırken o almamayı tercih ediyor. Bir nevi free2play oynuyor yani. Ha sen diyorsun ki ben hem en kalabalık en degerli en popüler serverda bedava oynayacağım, o zaman sana sadece gülerim
    Vviper sen en kalabalık en popüler dedigin oyunun halinden hiç haberin yok.
    Mgame neden bütün kayıt olan kulanıcılara 3 günlük premium veriyordu sen biliyormusun ? onlar işi bilmiyormuydu yani ?
    saçmalama dostum en azından her hesaba 3 gün pre olmalıdır. açık ve net

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by osko View Post
    Mgame neden bütün kayıt olan kulanıcılara 3 günlük premium veriyordu sen biliyormusun ? onlar işi bilmiyormuydu yani ?
    Asıl sen saçmalıyorsun 3 günlük premium verdiği anda düşünemiyorum bile oyunun halini lag dcler + bide koxperleri ekle hadi oyna oynayabilirsen.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by osko View Post
    işte sen böyle düşünüyorsun. Ancak türk oyuncu kitlesinden haberin yok ki asıl sen saçmalıyorsun. Şuanda trade açmak 5np olmasına ragmen ve oyunlara giriş zor olmasına ragmen oyuna gir ve sag sol banka taraflarına git bakalım sana kaç farklı hesaptan trade gelecek yanlışlıkla item teslim etmen için. Towna bak bakalım destanda kaç farklı karakter trina buy kurmuş ve yanlarına gidip biraz üstüne trina buyu aç sana şu pm gelecek; "bu çarların hepsi benim ticaretini yapıyorum boşa uğraşma". Bunlar tradenin 5 np ile açıldığı ve premiumsuz girişlerin olmadığ halde yapılan sömürmeler. Mgame zamanındaki demeyelim de k2 zamanındaki knightdan bahsediyorsan hiç girmeyelim bence. Bir şeyi savunurken bunun neden yapılmadığını düşünerek sorgulayarak kendinize sorun önce.
    Dip not: Bu verdiğim örnekler en masum olanları

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Asıl sen saçmalıyorsun 3 günlük premium verdiği anda düşünemiyorum bile oyunun halini lag dcler + bide koxperleri ekle hadi oyna oynayabilirsen.
    Anlatamazsın. Çünkü bilmiyorlar türk oyuncu kitlesini.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    10bin oyuncu olacagına- 100 bin oyuncu olsun lag olsun birader.. biz bu oyunu kalabalık herkezin gireccegi şekilde seviyoruz .. o 3 günlük pre olmasa bizler burada olmayacaktık. senin düşüncen bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi..
    Last edited by osko; 01-12-2019 at 08:39 AM.

Senior Member
    bu oyunun daha oynanabilir olması için yapılması gereken tek şey oyun parasının gerçek para karşısındaki değerini sıfırlamaktır. bu da oyunun bu şartlarında mümkün değil.

Senior Member
    10bin oyuncu olacagına- 100 bin oyuncu olsun lag olsun birader.. biz bu oyunu kalabalık herkezin gireccegi şekilde seviyoruz .. o 3 günlük pre olmasa bizler burada olmayacaktık. senin düşüncen bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ayın 16sinda hayalleriniz yıkılacak ne beklediniz bee

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Ayın 16sinda hayalleriniz yıkılacak ne beklediniz bee
    16 sın'da oyun girişleri hiç yoktan 3 gün bedava olursa. sana yemn ediyorum kendi cebimden yuotuberlara reklam yaptıracagım yeni gençler girsin oyuna oynasın die. kardeşm bizler geniş düşünen insanlarız. lag konusuna gelince olmuş yıl 2019 onun çaresine bakılır. şimdi şöyle düşün..

1 tl den kilot satıyorsun herkez alır demi ? 10 tl den satsan almazlar..!
    Last edited by osko; 01-12-2019 at 09:13 AM.

Senior Member
    Şöyle deyim bugün bir whatsapp grubunda buldum kendimi. Eski arkadaşlar knight team taa Ronark'tan "beyler başlıyor muyuz?" Yazmış adam. Ama kenara bronz pre 50 lirayı ha deyince atacak adamlar değiller. Bu bir gerçek. 7 kişi bak adım gibi eminim bu pre olayı olmayıp oyuna giremezlerse oyunun tadını tekrar alamazlarsa premium almayacaklar. 3-5 gün oynayan herkes zaten alacak o premiumu önemli değil. Önemli olan oyunun tadına varacak kadar oyuna girebiliyor olması.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Şöyle deyim bugün bir whatsapp grubunda buldum kendimi. Eski arkadaşlar knight team taa Ronark'tan "beyler başlıyor muyuz?" Yazmış adam. Ama kenara bronz pre 50 lirayı ha deyince atacak adamlar değiller. Bu bir gerçek. 7 kişi bak adım gibi eminim bu pre olayı olmayıp oyuna giremezlerse oyunun tadını tekrar alamazlarsa premium almayacaklar. 3-5 gün oynayan herkes zaten alacak o premiumu önemli değil. Önemli olan oyunun tadına varacak kadar oyuna girebiliyor olması.
    gerekli yorumu arkadaşım ve ben yaptık. konuyu kitle istersen...