Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 105
    Quote Originally Posted by mer_k5EgP3Yn View Post
    beyler bi sorunum var bilen biri yardımcı olabilirmi çıldırmak üzereyim oyuna başladım araştırdım falan pazar açmak için cash yüklemek gerekiyormuş 400 cash yükledim sonra aktivasyon falan oyuna bi girdim çat hesabım banlanmış bunu neden yapmış olabilirler ?
    Ticket atip bilgi alabilirsin. ama oraninda yardimci olacagini sanmiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Oyun zaten F2P, tradesi kapalı bir karakter girip gayette etkinliklere katılabiliyor sunuculara giriş yapabiliyor. (GB değeri sebebiyle en kalabalık sunucuyu deneyenler elbetteki giriş yapamaz ) bir çok şey açık. Oyun sana diyor ki benim hile ile amansız bir mücadelem var bu sebeple böyle bir önlem aldım tüm özellikleri eksiksiz kullanmak istiyorsan bir 27 lira ödeyeceksin sadece 0.06 kuruşunu senden alacağım geri kalanıyla da dilediğin harcamayı yap ve sonsuza kadar karakterine bir daha ödeme yapmak zorunda değilsin diyor.

Kimse kimseyi kandırmasın arkadaşlar bu oyunda bir GB ticareti mevcut ve en kötü etkinliklerden gelen materyaller ile ödediğiniz parayı alabiliyorsunuz geriye. Yani oynamak isteyen bu boş beleş bahanelerin arkasına saklanmaz.

Gönül ister ki tamamen ücretsiz olsun giren girsin dilediğini yapsın ama bizim topluluğumuz buna müsait bir topluluk değil. Örneğin 3-5 tane x ülkesinden terörist görülse o ülkeye bir çok ülke vizesiz girişi kaldırır. Milyonlarca suçsuz insan boşuna mağdur olur. Burada da benzer bir durum mevcut. Çok fazla hileye başvuran bir milletiz ve bu sebeple bu tarz güvenlik kontrolleri şart oluyor.

İlle de ben para vermek istemiyorum diyen arkadaşlar SteamKO'da böyle bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Orayı deneyebilirsiniz. Aktif oyuncuların %90'ı bu sistemden memnundur.
    OTP li bir sunucuda oynamak istediğinde kusura bakma ama o para cebinden yine çıkacak.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    JOYO çok fazla boş yaptı bence bu konuda. En basitinden adamın üstündeki para bitse arkadaşları para veremeyecek. pazara girmesini geç tradeden bir şey alamıyor. Koxpu bitirmek varken oyuna + para eklemek çok mantıklı değil. koxper sanki gene yok. adam alır kc sini açar tradesini 3gün sonra itemlerini alır gene koxpu kullanır.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar lütfen karşıt düşüncelere karşı saygılı bir şekilde cevap verin. Aksi halde konuyu açan ve diğer üyelere küfür etmeye başlayan konu sahibinde olduğu gibi sizinde forum hesaplarınız ceza alacak.

Lütfen tartışma ortamını kaos ortamına çevirmeyin.

Banned
    Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    OTP li bir sunucuda oynamak istediğinde kusura bakma ama o para cebinden yine çıkacak.
    Otp ilk seferde yapım bedava zaten sonrası tekrar kurarsan hatalı giriş falan npoint istiyor.

Oyunun temel özelliği trade açmak 5 npoint sorun burada.

Ne için koxp engellemek içinmi sanmıyorum onlar daima geliyorlar 5 npoint koxp koymaz kalan 395 cash harcıyor zaten Tl çeviriyor.

Keşke 1000 cash olsa hediye verilse koxper ihtiyaç duymadığı şeyler alınabilse satışı olmasa.

Koxp engellemek böyle olmaz level kasmasını değişiklik yaparsın ama yapılanlar koxper resmen destek exp oranları arttı başta sonra görevler çıktı görevlerin expleri arttı mpnster stone çıktı monster stone exp arttı draki çıktı sürekli exp kasmak kolaylaştı bu ne demek koxper anında level alması ve aynen devam etmesi gerçek böyle. Yapılması gereken ilk seviye leveler zor olmalı ve belli bir seviye ulaşana kadar hiç bir şekilde farm yapılamaz olacak koxp banlansa bile 3-5 gün uğraşması gereken ve bunun üstüne sen yazılımsal olarak mücaadele edersen koxpla kalmaz hapse girende olmaz kimse pustan stick almaz...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Ben bu trade meselesine bu denli hararetli karşı çıkanların temiz insanlar olmadığını düşünüyorum. Tek bir kez 0.07 kuruş ödeyerek ticareti aktif hale getiriyorsun ve yıllarca kullanabiliyorsun.
    Katılıyorum. Tradeye cash devam etmeli.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar lütfen karşıt düşüncelere karşı saygılı bir şekilde cevap verin. Aksi halde konuyu açan ve diğer üyelere küfür etmeye başlayan konu sahibinde olduğu gibi sizinde forum hesaplarınız ceza alacak.

Lütfen tartışma ortamını kaos ortamına çevirmeyin.
    Ben bu konuda genel olarak cash çekmeyen birilerinin oyun oynamasını istemem. Onların masrafını drop oranları düşürerek bizden çıkartıyorsunuz gene. Eskiden k0xpsuz adam ptye giremezdi diyorlar ya şimdi de pussuz adam ptye giremiyor. Ben cebinden para çıkacak olan adamım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Ben bu konuda genel olarak cash çekmeyen birilerinin oyun oynamasını istemem. Onların masrafını drop oranları düşürerek bizden çıkartıyorsunuz gene. Eskiden k0xpsuz adam ptye giremezdi diyorlar ya şimdi de pussuz adam ptye giremiyor. Ben cebinden para çıkacak olan adamım.
    yanlış düşünüorsun bu düşünce ile cz de 4 parti puslu adam pk atarsnız. ..

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yatırma moruk zorlami yatirtiyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Yatırma moruk zorlami yatirtiyorlar
    kardeşim amaç burada para yatırmak degil. hiç bilmeyen biri oyunu ögrenmek için para yatıracak.. ögrendikten sonra, bulundugu server ı sevmeyecek belki ?
    veya yeni server'a geçecek neden insanları 2 defa masrafa sokuyorsunuz. 5-10 cash hatta 100-200 cash birşey degil sorun degil yani..
    bu tür şeylerin.. bedava olması lazım oyunun kendi özelliklerini . paralı yapamazsın . yapmamalısın hatta..